Türk Telekom VideoBulut

Türk Telekom VideoBulut

Encoding – Storage – Streaming. Video ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada çözüm.

Türk Telekom VideoBulut

Türk Telekom VideoBulut ile bulut tabanlı encoding, depolama, yayınlamaya kadar uçtan uca tüm süreci tek bir uygulama üzerinden yönetin.

Canlı Yayın​​
Türk Telekom Platformu’nun Live Cloud Transcoding API’si, içerik sağlayıcıların tek bir RTMP kaynak akışından birden fazla cihaza uyarlamalı bit hızı akışı sağlamalarını sağlar. Güçlü bulut kod dönüştürme platformumuz, operasyonel maliyeti ve karmaşıklığı azaltır, bant genişliği maliyetini ortadan kaldırır ve izleyicilere, seçtikleri cihazda yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Bulut Kodlama
Medyayı, uygun izleme olmaksızın çoklu cihazlara ve depolama yerlerine dağılmış çeşitli formatlar kullanarak etkili bir şekilde kodlamak, birçok yayın şirketinin karşılaştığı bir zorluktur. Yayın endüstrisinde rekabet edebilmek için kodlamanın hızlı, büyük kodlama kümelerini işleyebilecek kadar güçlü ve iyi yönetilmesi gerekir.

Çoklu İçerik Yönetimi – Multi DRM
Çoklu DRM çözümü, şifreleme, uyarlamalı akış, taşıma ve player yazılımı için standart tabanlı telif ücreti olmaksızın çözümler sunar. DRM platformu, PlayReady, Widevine, FairPlay ve şifreleme için açık standardı kullanarak Ortak Şifreleme (CENC) kullanır.

İçerik Dağıtım Ağı – CDN
Türk Telekom VideoBulut Platformu, çok esnek bir içerik dağıtım sistemi sağlıyor, istekleriniz için uygun olan ürünümüz, düğüm başına on bin eşzamanlı kullanıcı talebini bozulma olmadan destekler.

Güçlü Yatırım
Türk Telekom VideoBulut Platformu, müşterilerine gelir kazanmaları için reklam ekleme altyapısı sağlar. Tüm müşterilerin: masaüstü, iOS ve Android uygulamaları, Samsung, LG, Philips, Vestel, Arçelik / Beko Smart TV uygulamaları ve diğerleri gibi platformlarda son kullanıcıya ulaştırma imkanı sağlar.

Analitik Destek
Analytics, bilgi teknolojileri ve medya sektörü için en önemli alanlardan biridir. CVP’miz üç tür analitik sunar; Oyuncu Tabanlı Analitik, İşletim Sistemi Tabanlı (Cihaz) Analitik, Tarayıcı Tabanlı Analitik Ayrıca isterseniz, Google Analytics’i de kullanabilirsiniz.


Türk Telekom VideoBulut’u Ücretsiz Deneyin
VideoBulut Ürün Web Sitesini İnceleyin

  • İhtiyaçlarınıza özel olarak sunulan servis ve kullanımlara göre en uygun fiyat teklifi sunulur.
  • Tüm fiyatlar TL bazlıdır.

Şirketinize veya kurumunuza hizmet veren Türk Telekom Satış Yöneticiniz ile veya 444 5 444 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Türk Telekom CDN (Content Delivery Network)

Dijital içeriğiniz için sıfır kesinti, maksimum hız.

İncele

Türk Telekom E-Genel Kurul (E-GKS)

MKK onaylı her şey dahil E-Genel Kurul hizmeti.

İncele

Sanal Sunucu

Sanallaştırma teknolojisi sayesinde güvenli ölçeklenebilir sunuculara aylık ödeme modeli ile kullanın.

İncele