Toplu MMS

​​​Toplu MMS ürünü, firmaların müşterilerine reklam, promosyon, kampanya iletişimlerini ve bilgilendirici mesajlarını toplu olarak ulaştırma imkanı sağlar.

Toplu MMS

​​​​​Toplu MMS ürünü, firmaların müşterilerine reklam, promosyon, kampanya iletişimlerini ve bilgilendirici mesajlarını toplu olarak ulaştırma imkanı sağlar. Türk Telekom'un MMS altyapısını kullanılarak binlerce MMS’i toplu olarak dakikalar içerisinde hedeflenen kitlenin mobil telefonlara ulaştırabilirsiniz.
Hem birebir pazarlama ile müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabilir hem uygun maliyetli toplu iletişim imkânına sahip olabilirsiniz.​

10.07.2023 Tarihinden itibaren geçerli olacak fiyatlar altta ki gibidir.

Taahütsüz Toplu MMS Adet
ADETMMS Ücreti (KDV ÖİV DAHİL KR) (Kr)
​1-500.00035,55
500.000 ve üzeri35,55
12 Ay Taahhütlü Toplu MMS
ADETMMS Ücreti (KDV ÖİV DAHİL KR)(Kr)
10.000 - 500.000 30,47
1.000.000 - 5.000.000 20,31
5.000.001 - üzeri 10,16

İster iş ortaklarımız aracılığıyla ister web ara yüzünden mesajlarınızı görsel, video veya ses dosyası olarak gönderebilirsiniz.

Mesajlarınız 500KB boyuta kadar JPEG, GIF, PNG formatında, Videolarınızı 3GPP, Ses dosyalarınızı AMR, MP3,WAVE, MIDI, AAC, 3GPPP formatlarında iletilebilmektedir.

Satınalma taleplerinizi mobilpazarlama@turktelekom.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Taahhütlü Kurumsal MMS ve Taahhütsüz Kurumsal MMS olmak üzere kullanılabilir;

Taahhütsüz Kurumsal MMS

Kurumsal müşterilerimizin, ay boyunca gönderdikleri başarılı MMS adedi toplamının Taahhütsüz Toplu MMS Fiyat tablosunda karşılık gelen “birim fiyat” üzerinden ay sonunda ücretlendirilir.

Taahhütsüz Kurumsal MMS servisinde, kurumun herhangi bir zaman veya MMS adedi taahhüdü vermesine gerek yoktur.

Taahhütlü Kurumsal MMS

Kurumsal Müşterilerimiz, taahhüt ettikleri Toplu MMS adedini taahhüt ettikleri zaman aralığında kullanarak indirimli birim fiyatlara satın alabilmektedirler.

Taahhüt edilen adedin üzerindeki MMS gönderimlerinde taahhüt edilen paketin birim MMS fiyatı geçerli olacaktır.