İşyerim ADSL İnternet

En yaygın, en etkin ve sürekli büyüyen iletişim sistemi internetle neler yapabileceğinizin farkında mısınız? İnternetle dünyanın işini yapabilirsiniz, hem de evinizden çıkmadan. Şimdi İşyerim ADSL ile internet keyfini doya doya yaşayabileceksiniz.

Yüksek hızla ve kesintisiz internetin faydaları başlamanın ve internet ile tanışmanın şimdi tam zamanı çünkü İşyerim ADSL ile;

 • İnternete çok hızlı ve kesintisiz bağlanırsınız.
 • Tek telefon hattı üzerinden aynı anda hem internet bağlanabilir hem de telefonla konuşabilirsiniz.
 • Size ayrılmış olan özel bant genişliğini kullandığınız için güvenli internet kullanımı ayrıcalığını yaşarsınız.
 • Sayısal teknoloji sayesinde ses ve görüntü aktarımı eş zamanlı gerçekleşir.

Ayrıca İşyerim ADSL ile bugüne kadar hiç görmediğiniz bir internet deneyimi yaşayacaksınız. Alışveriş, eğitim, eğlence, ticaret...Ne yaparsanız yapın, internet servisleri sayesinde çok iyi vakit geçirecek, internetin faydalarından yararlanacaksınız. İşyerim ADSL ile;

 • Evinizden bile çıkmadan, alışveriş yapabilir, filmlerin tanıtım görüntülerini izleyip akşam gideceğiniz filmi seçebilir, rezervasyon yaptırabilir, hatta biletinizi satın alabilirsiniz. Banka işlemlerinizi yapabilir, faturalarınızı ödeyebilir, e-devlet uygulamaları ile işlemlerinizi takip edebilir; kesintisiz iletişim ve İnternet güvenliği sayesinde tüm bu İnternet hizmetlerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.
 • Artık bir tuşa basarak hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok bilgi ayağınıza geliyor; merak ettiklerinizi, kesintisiz iletişim ağı sayesinde internette sörf yaparak dünyanın en büyük kütüphanelerinden araştırabilirsiniz. Gazete ve derginizi internette okuyabilir haber sitelerini takip edebilir, yemek tariflerini artık internetten alabilirsiniz.
 • TTNET Vitamin ile internet hizmetlerinden öğrenciler de faydalanabiliyor: öğrenciler; artık evlerinden eğlenerek ve sıkılmadan derslerini bilgisayar başında tekrar edebilir, ödevlerini rahatça yapabilirler.
 • İstediğiniz TV kanalını internetten canlı izleyebilirsiniz. İşyerim ADSL'in yüksek hızı ve kesintisiz iletişim sayesinde dünyanın diğer ucundaki konserleri internetten canlı izleyebilir, hatta CD kalitesinde radyo dinleyebilirsiniz.
 • Muud ile istediğiniz albümlere kolayca erişebilir, inanılmaz bir hızla müzik indirebilir ve dinleyebilirsiniz.
 • Sevdiklerinizle haberleşmek artık çok daha kolay. İnternet sayesinde sevdiklerinize anında e-posta göndererek daha önce hiç olmadığı kadar yüksek hızlarda haberleşebilirsiniz.
 • Sohbette anında görüntü! Hızlı ve kesintisiz İşyerim ADSL ile görüntülü sohbet edebilir, isterseniz, internette arkadaş grubunuzla buluşabilir, internette video konferanslara katılabilirsiniz.
 • Oyunda hızlı olan kazanır! İnternette oyunların kralı mı olmak istiyorsunuz? Rakiplerinizin başını döndürmek mi hedefiniz? Öyleyse, İşyerim ADSL tam size göre. İşyerim ADSL'in yüksek bağlantı hızı sayesinde, oyunların grafikleri çok daha renkli ve canlı olacaktır! Üstelik "telefon çok yazdı" diye düşünmeden gönlünüzce oyununuzu oynayabilirsiniz!
 • TT İşyerim Paketleri ile iş sahipleri teknolojiyle kolayca buluşup işlerinizi büyütebilir, kurumsallaşıp ve rekabette bir adım öne geçebilirsiniz. Bilgisayar ve internet güvenliği ile ilgili ihtiyaçlarını Türk Telekom Güvenlik ile karşılaşırsınız. Webim ve Kurumsal E-Posta hizmetlerimiz sayesinde iş yerlerinizi dünyaya açabilirsiniz.
 • İşyerim ADSL ile sesinizi herkese duyurun! Kendi web sayfanızı oluşturarak, ya da forumlar kurarak, haber gruplarına, tartışma gruplarına üye olarak görüşlerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.
 • İşyerim ADSL'le işinizin hız ve verimi artacak! Büyük dosyaları e-posta ekinde hemen açabilecek, anında göndereceksiniz. Hatta, İşyerim ADSL sayesinde isterseniz iş ortaklarınızla ya da müşterilerinizle video konferans yapabilirsiniz. Üstelik interneti ne kadar kullanırsanız kullanın sadece aylık sabit ücret ödeyebilirsiniz.
 • İşyerim ADSL'e abone olmak şimdi çok kolay: ADSL Satın Alın linkinden hemen İşyerim ADSL başvurusu yapın ya da 444 5 444 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayın, bulunduğunuz ilde, istediğiniz adrese ücretsiz olarak sözleşmenizi ve tercih ettiyseniz modeminizi biz size getirelim.
​​​​​​
​​