444'lü Numaralara Avantaj Kampanyası

​​​​​​​444’lü numara sahipleri hatlarına gelen aramalar için yönlendirme ücreti ödemiyor!

444’lü Numaralara Avantaj Kampanyası kapsamında hediye dakikalar kazanabilir, yönlendirme ücretini ödememe fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, 444’lü numara altında çalışan hatlarınızı 444 Teklif Sistemi’ne göre Türk Telekom tarafından yapılacak teklife uygun şekilde İş Avantaj Biz, İş Avantaj Her Yöne, Kamuya Özel Biz, Kamuya Özel Her Yöne, İş Telefonu Her yöne paketlerinden birine geçirirseniz, bu hatlarınızı mevcut ya da yeni bir havuz uygulamasına dâhil etmeniz ve bu havuzda bulunan hat sayınızı 12 ya da 24 ay boyunca korumanız ve taahhüt süresi boyunca bu hatları daha düşük paket dakikası içeren tarife paketlerine geçirmemeniz koşullarını sağladığınızda, 444’lü numaranıza gelen aramalar için sizden yönlendirme ücreti alınmaz. Taahhüt süresini 24 ay seçtiğiniz durumda ise ayrıca hediye dakikalar verilir.

444’lü Numaralara Avantaj Kampanyası 05.10.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Ücretsiz

 • Kampanyadan 444’lü özel servis numarası bulundurmanız halinde faydalanabilirsiniz.
 • Kampanyaya dâhil olduktan s​onra kampanyaya dâhil olduğunuz fatura döneminden bir sonraki tahakkuk dönemi kampanya fırsatlarından yararlanmaya başlarsınız.
 • Hatlarınızı mevcut ya da yeni bir havuz uygulamasına dâhil etmeniz ve bu havuzda bulunan hat sayılarınızı 12 ya da 24 ay boyunca korumanız gerekir.
 • Kampanya İş Telefonu 7 rakamlı özel servis numaraları, Türk Telekom Dijital Çoklu Hat 7 rakamlı özel servis numaraları, IP Çoklu Hat 7 rakamlı özel servis numaraları ve TT Sanal Santral 7 rakamlı özel servis numaraları hizmet türleri için geçerlidir.
 • Kampanyaya dâhil olmak için, 444’lü numara altında çalışan hatlarınızın her birini 444 Teklif Sistemi’ne göre teklif edilen İş Avantaj BİZ, İş Avantaj Her Yöne, İş Telefonu Her Yöne, Kamuya Özel BİZ, Kamuya Özel Her Yöne paketlerine taşırsınız.
 • Teklif edilen tarife paketlerine geçirilen 444’lü alt numaralar, ses tarife havuz uygulamasına alınır.
 • Taahhüt süresi içinde, tarife havuzunuzdaki hatlarınızın sayısını %8’nin altına düşüremezsiniz.
 • Kampanya dâhilinde kullanılmayan hediye dakikalar bir sonraki aya devretmez
 • Hat sayısı kontrolünde bir adet Türk Telekom Dijital Çoklu Hat, 30 hat olarak sayılır.
 • Taahhüt süresi içinde, tarife havuzunuzdaki hatları daha düşük paket dakikası içeren tarife paketlerine geçiremezsiniz.
 • 24 ay taahhüt vermeniz karşılığında verilecek her yöne dakikalar, tarife havuzunda bulunan tüm hatlar tarafından ortak olarak kullanılır.
 • Ses havuzuna verilen taahhüdün başladığı tarihten sonra tesis edilecek yeni İş Telefonu ve Türk Telekom Dijital Çoklu Hat, IP Çoklu Hat ve TT Sanal Santral hatlarının ilgili tarife havuzuna alınması durumunda, kampanya kapsamında verilen faydalardan yararlanabilirsiniz
 • Kampanyanın iptali durumunda kampanyadan çıktığınız varsayılır. Kampanyanın cayma bedeli verilen faydalar geri alınması şeklindedir.

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom Müdürlükleri’nden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.

444’lü Numaralara Avantaj Kampanyası’ndan çıkmak istendiğinde herhangi bir cezai bedel söz konusu mudur?

Taahhüt süreniz tamamlanmadan kampanyadan çıkmanız durumunda, kampanyadan çıktığınız tarih itibariyle kalan taahhüt süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan taahhüt süresi açısından henüz ödememiş olduğunuz tarife paketi ücretleri toplamı ile kampanya kapsamında alınmayan yönlendirme ücretleri ve kullandığınız hediye dakikalarının TL karşılığının toplamı (“Sağlanan Fayda”) ile karşılaştırılır. Hangisi küçük ise cezai bedel olarak o yansıtılır.

444’lü Numaralara Avantaj Kampanyası’ndan başvurusu için istenecek belgeler nelerdir?

Başvuru için yetkili kişinin T.C. Kimlik numarasını içeren nüfus cüzdanı fotokopisi, yetki belgesi veya vekâletname, imza sirküleri gereklidir.

444’lü numara sahibi müşterimiz 444’lü Numaralara Avantaj Kampanyası kapsamında verilen hediye dakikaları aştığında aşan dakikalar nasıl ücretlendirilir?

Hediye dakikalar aşıldığında, aşan dakikalar mevcut tarifeden aşan dakikanın yönüne göre ücretlendirilir.


İlginizi Çekebilir

İş Telefonu Avantajları Kampanyası