İşyerim Esnafa Özel Tarifeler esnaflarımızın istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış tarifelerdir. Bu tarifelerle cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 3 rakamlı özel servis numaraları, 444'lü özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz.

İşyerim Esnafa Özel Tarifeler Neler Sunuyor?

 • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.​
 • Ekstra cihaza gerek duymadan her yöne konuşabilirsiniz.
 • İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece işinizi en iyi şekilde takip etme ve yeni iş bağlantılarını yakalama şansınızı arttırabilirsiniz. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
 • Türk Telekom'un uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.​​
​​​​​​​
​​

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Tarife dakikaları içinde şehir içi, şehirlerarası, GSM ve 444 yönleri 60 saniye, STH yönü ise 20 saniye olarak periyotlandırılmaktadır.​

Esnafa Özel Tarifeler ücretlendirme bilgisi
Tarife Paketi Paket dahilinde bedava görüşme (DK) Vergisiz Paket Ücreti (TL) Vergi Dahil Paket Ücreti (TL) KDV%18, ÖİV%10
Esnafa Özel 100 100 37,50 48
Esnafa Özel 250 250 46,09 59
Esnafa Özel 450 450 61,72 79
Esnafa Özel 750 750 73,44 94
Esnafa Özel Özgür 3000 106,25 136

* Esnafa Özel tarife paketleri ile sunulan bedava dakikalar şehir içi, şehirler arası, yerel GSM yönleri (Turkcell, Vodafone, TTMobil), Uluslararası 1. Kademe Ülkeler ve 444’lü yönlerine aramalar yapabilirsiniz. Paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 42,84 yerel GSM yönleri (Turkcell, Vodafone, TTMobil) 42.0, Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönüne 53,5 kuruştur.

* İşyerim Esnafa Özel Tarifeleri paket dâhilinde bulunmayan yönlere dair ücretlendirme ve paket aşım ücretleri için  tıklayınız.

* Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

* İşyerim Esnafa Özel Tarifeler Türk Telekom tarafından sunulan herhangi bir ses havuz uygulamasına dahil edilemez.

* Esnafa Özel 100 ve 250 tarifeleri sadece Hayırlı Olsun kampanyası ile alınabilmektedir. Esnafa Özel 450, 750 ve Özgür tarifeleri yeni abone alımına ve geçişe kapatılmıştır.

​​ ​​​​
 • Online Başvuru
 • Kurumsal Online İşlemler
 • Ofisler
 • SMS ile Başvur
  • Hemen 'Esnaf' boşluk iş yeri telefon numaranızı 444 5 444'e sms atın, sizi arayalım!
 • İşyerim Çağrı Merkezi
  • 7/24 Hizmet veren İşyerim Çağrı Merkezi'mize 444 5 444'ten ulaşabilirsiniz!
​​

​​İşyerim Esnafa Özel Tarifelerinden en fazla 5 hattı olan iş yerleri faydalanabilir. Bu nedenle bu tarifelerden en fazla 5 telefonunuz için faydalanabilirsiniz.​

Havuz uygulamasından İş Avantaj tarifelerinde bulunan hatlarınız faydalanabilir. Havuz uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

​​İşyerim Esnafa Özel Tarifeleri paket dakikaları her ay sonunda sıfırlanır.​

Bireysel hattı olan bir iş yeri sahibiyseniz bu tarifelerden faydalanabilirsiniz.​​​

​​