Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne Tarifeleri

Esnaf ve Kobilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış Esnafa ve Kobiye Her Yöne Tarifeler ile İş yeri telefon ihtiyacınızı karşılayabilir, dilediğiniz yöne konuşabilirsiniz.

Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne tarifesinden size uygun olan dakikayı seçerek cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 444'lü özel servis numaraları, 3 rakamlı özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz.

Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne Tarifeleri Neler Sunuyor?

  • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
  • İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş yeri telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece her an her yerde mobil numaranızı paylaşmanıza gerek kalmadan ulaşılabilir, yeni iş fırsatlarını kaçırmazsınız. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
  • Türk Telekom'un uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​
​​​​

Şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar yönlerine yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 49 kuruştur. Yerel GSM Yönüne 51 kuruştur. Uluslararası 1. Kademe Ülkeler PSTN yönlerine 54 kuruştur.

Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Kamuya Özel Her Yöne Tarifeleri ücretlendirme bilgisi
Tarife Paketleri Paket Dakikası Vergi Dahil Paket Ücreti (TL/Ay) KDV %18 , ÖİV %10
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 400 400 120 TL
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 800 800 158 TL
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 1600 1600 209 TL
Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne 3200 3200 318 TL
  • Yukarıdaki tarifeden tüzel ve gerçek iş yeri aboneleri yararlanabilir.
  • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için aylık paket ücretleri ve paket dahilindeki bedava dakika hakları 30 katı olarak uygulanır.
  • Tarifeler kapsamında kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • Esnafa ve Kobi'ye Her Yöne tarifeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
​​​​​​​
​​

Kampanya başvurularınızı Türk Telekom ofisleri, kurumsal bayiler, çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444' ü arayabilirsiniz.​