İşte Fark Yaratan Kampanya 1000 Mbps

İşte Fark Yaratan Kampanya

1000 Mbps

İnternet

Limitsiz

İşte Fark Yaratan Kampanya 1000 Mbps

​​​​​​​Türkiye'nin fiber gücü Türk Telekom'la fiber internet işyerinizde

Siz de İşte Fark Yaratan Kampanyasına geçin limitsiz internet ile keyfinize ka​ldığınız yerden devam edin.​​

650TLİlk 12 Ay

24 ay taahhütlü olup, ilk 12 ay 650 TL, son 12 ay 750 TL’dir.

İşte Fark Yaratan Kampanya
Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)
Kampanya Fiyatı
1-12 Ay
Kampanya Fiyatı
13-24 Ay
1000 Mbps Fiber İnternet₺650
₺750

Tabloda belirtilen fiyatlara %20 KDV ve % 10 ÖİV dahildir.

*​Kampanya kapsamında Yalın/Alo paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın/alo internet hizmeti aylık erişim ücreti 25 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır.

 • Kampanya 1 Ağustos-31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal mevcut müşterilerimiz 24 ay söz ile yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.
 • Kampanyadan Yalın internet(Telefonsuz), Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih eden müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 47 TL yerine 25 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart yalın erişim ücreti üzerinden faturalandırma yapılacaktır. .
 • ​Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Tüm paket fiyatlarının gösterildiği tabloda limitsiz internet ve Limitsiz Fiber İnternet için detay bilgi şu şekildedir:
 • Limitsiz İnternet: ADSL ve Hipernet(VDSL) altyapıda verilen limitsiz hizmettir. ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Tabloda belirtile kampanyalı fiyatlar fiber paketlere ilişkindir. Adsl ve Hipernet (VDSL) altyapıdaki kampanyalı fiyatlar tabloda gösterilen fiyatlarından 10 TL daha düşük olarak sunulmaktadır.

  Limitsiz Fiber İnternet: Fibernet altyapıda verilen limitsiz internet hizmetidir. Fibernet hizmeti, müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Abone’nin bulundugu lokasyonun Fibernet altyapıya uygun olması durumunda; 16 Mbps’ye kadar hız paketi için sadece Fibernet (Binaya Kadar Fiber), 24 Mbps’ye kadar - 100 Mbps'ye kadar olan hız paketlerinde Fibernet (İşyerine kadar Fiber) ve Fibernet (Binaya Kadar Fiber) ve 200 Mbps'ye kadar ve üzeri olan hız paketlerinde ise Fibernet (İşyerine kadar Fiber) altyapısında hizmet sağlanacaktır.

 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayınız.
 • İNTERNET YAZIN 6606'YA SMS GÖNDERİN
 • BİZİ ARAYIN 444 5 444
 • TÜRK TELEKOM SATIŞ NOKTALARIMIZI ZİYARET EDİN
 • Kampanyanın kapsamı nedir?

  Kampanyadan abonelik yaşı 2 aydan büyük kurumsal işte internet müşterileri 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilir.

  Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

  • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz ile ilk ay ücretsiz, kalan aylar boyunca da sabit fiyatlı ve indirimlidir.
  • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca ilk ay ücretsiz kalan aylar boyunca da indirimli olarak aylık 25​ TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 24 ay söz ile ilk ay ücretsiz kalan aylar boyunca da indirimli olarak aylık 25 TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

  Kampanyada internet paket ücretine ek olarak başka ücretler ödeyecek miyim?

  Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 15 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere işte internet faturasına yansıtılır.

  Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

  Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.​​

  Kampanyadan yaralanmak için kaç ay taahhüt vermem gerekir?

  Kurumsal mevcut müşterimiz iseniz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz.

  Taahhüt bitiminden sonra nasıl ücretlendirme yapılacak?

  24 ay boyunca indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz. Taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

  Taahhüttüm süresince paket geçişi yapabilir miyim?

  24 aylık taahhüt süreniz boyunca başlangıçta seçtiğiniz internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmaması kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilirsiniz.

  Kampanyayı nasıl iptal edebilirim?

  Kampanya iptali için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.

  Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

   Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

   Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • ​(varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.
  • Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.

  Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

  Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

  ​​

  İlginizi Çekebilir