Türk Telekom'dan interneti katlayan teklifler!

Tarife Bilgisi

Maksimum internet en iyi fiyata Mobil İşyerim tarifesinde! Üstelik internet limitinde duruyor, size sürpriz fatura yaşatmıyor! Türk Telekom müşterileri mobil tarifesindeki interneti 2'ye katlıyor!

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım

Alttaki kutucuğa güvenlik kodunu giriniz

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

​​​​​​​​​​​​
​​​​
Mobil İşyerim Eko Paketi Mobil İşyerim Süper Paketi Mobil İşyerim Maksi Paketi** Mobil İşyerim Ultra Paketi**
24 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 19 TL 29 TL - -
12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 25 TL 35 TL 45 TL 55 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret  60 TL  70 TL 90 TL 110 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet * 2 GB * 4 GB* 6 GB* 8 GB*
Aylık Ücretsiz Heryöne Görüşme Süresi 1000 Dk​ 1000 Dk 2000 Dk 2000 Dk
Aylık Ücretsiz SMS 1000 SMS 1000 SMS 2000 SMS 2000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma Ücreti 70 Kr/Dk  
Ücretsiz SMS Bittiğinde Yurtiçi SMS Ücreti 70 Kr/SMS

*Tabloda gösterilen cepten internet faydası Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterisi olmayan aboneler belirtilen cepten internet hakkından faydalanamayacak olup, bahse konu aboneler tabloda gösterilen cepten internet faydasının yarısı miktarında internet hakkından faydalanabilirler.

** Yalnızca Ücretsiz Deneme Kampanyası için geçerlidir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, Mobil İşyerim tarifelerine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Mobil İşyerim Kampanyasına katılma yolu ile 12 ya da 24 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. Taahhütlü fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Mevcut Türk Telekom tarifelerini kullanan müşterilerimiz, 12 ay taahhüt vererek tarifelerden aşağıdaki fiyatlarla yararlanabilirler:

Mobil İşyerim Süper Tarifesi 35 TL

Mevcut Türk Telekom tarifelerinden bu tarifeler geçen müşterilerimiz için: Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücretleri geçerli olacaktır

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​​​​

Türk Telekom ofislerine ve Türk Telekom Kurumsal Bayilerine gelerek veya 550 Türk Te​lekom Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Mobil İşyerim Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

 • Mobil İşyerim Tarifelerine Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve kısa mesaj yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Mobil İşyerim Eko Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 60 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 1.000 dakika, 1.000 SMS ve 1 GB internet sunulmaktadır.
 • Mobil İşyerim Süper Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 70 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 1.000 dakika, 1.000 SMS ve 2 GB internet sunulmaktadır.
 • Mobil İşyerim Maksi Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 90 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, 2.000 SMS ve 3 GB internet sunulmaktadır.
 • Mobil İşyerim Ultra Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 110 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, 2.000 SMS ve 4 GB internet sunulmaktadır.
 • Mevcutta Türk Telekom abonesi olan ve  Mobil İşyerim tarifelerine numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş, yeni hat aktivasyonu yada tarife değişikliği yoluyla ile taahhütlü yada taahhütsüz şekilde gelen abonelere tarifelerindeki internet miktarı kadar hediye internet 23.06.2016 tarihi itibariyle tarifede kalınan süre boyunca verilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikaların aşılması durumunda yurt içi her yöne konuşma 70 Kr/dk ile ücretlendirilecektir.
 • SMS kullanımı yapıldığı durumda yurtiçi her yöne SMS, 70 Kr/SMS olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Mobil İşyerim Tarifelerindeki müşterilerimiz bireysel/kurumsal faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer mesajlaşma ve cepten internet paketlerini satın alamayacak, sadece Mobil işyerim tarifelerine özel sunulan ek dakika, SMS ve internet paketlerini satın alabileceklerdir.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • Tarife kapsamında yer alan, hediye edilen ve ek paket olarak alınan internet paketleri limitinde durma özelliğine sahiptir.
 • Mobil İşyerim 500 dakika ses paketi, 30.11.2016 tarihi itibariyle 10 TL olarak ücretlendirilmektedir.
 • Mobil İşyerim 500 dakika ses paketi ayda 10 TL'ye, Mobil İşyerim 500 SMS paketi ayda 5 TL'ye, Mobil İşyerim 1 GB limitinde duran internet paketi 9 TL'ye sunulmaktadır. Mobil İşyerim 500 dakika yenilenen ek paketi 09.01.2017 itibariyle 5 TL'ye sunulmaya başlanmıştır. Bu pakete yalnızca Çağrı Merkezi yoluyla kayıt olunabilir ve iptal edilebilir. Paket aboneliği iptal edilmediği müddetçe paket her fatura dönemi yenilenecektir.
 • Mobil İşyerim limitinde duran ek internet paketinden faydalanmak için ISYERIM 1GB yazıp 5555'e, yurtiçi heryöne ek 500 dakika paketinden faydalanmak için ISYERIM 500DK yazıp 5555'e, yurtiçi heryöne ek 500 SMS paketinden faydalanmak için ISYERIM 500SMS yazıp 5555'e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranarak da kayıt olunabilir. (444 1 550 yada 550)
 • Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, ek paket kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanabileceklerdir. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • İnternet ek paketi limitinde durmaktadır.
 • Tüm ek paketler 30 gün süre ile kullanılabilir. Tüm ek paketler taahhütlü ve taahhütsüz müşteriler için aynı fiyattan sunulmaktadır
 • Tarifeye geçiş yapan aboneler için ek paketlere kayıt, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecek, bir sonraki aya devretmeyecektir. Sunulan ücretsiz veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • İnternet paketi kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. Paket kapsamındaki SMS'ler ile 444'lü numaralar ve 1XY yapısındaki kısa numaralara doğru gönderim yapılabilir.
 • Ek paketin/paketlerin bittiği durumlarda aynı paketler otomatik olarak tanımlanmaz, aboneler dilediklerinde durumda tekrar ek paket alımı yapabilirler
 • Mobil İşyerim Tarifesinde bulunan aboneler yalnızca Mobil İşyerim Ek Paketlerinden yararlanabilir. Türk Telekom tarafından kurumsal/bireysel müşterilerimize sunulan diğer SMS ,dakika ve data paketlerinden yararlanamayacaktır.
 • Mobil İşyerim Ek Paketlerini yalnızca Mobil İşyerim Tarifesini kullanan aboneler alabilir. Diğer kurumsal/bireysel tarifeleri kullanan aboneler İşyerim Ek paketlerinden yararlanamazlar.
 • Mobil İşyerim Tarifesi ek paketleri taahhütlü ve taahhütsüz aboneler için aynı fiyattan sunulacaktır.
 • Belirtilen ek paketler 30 gün süre ile kullanılabilir.30 günün sonunda kullanılmayan dakika/SMS/internet hakları silinir.
 • Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, ek paket kapsamında sahip oldukları dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını, paketi aldıkları tarihten itibaren 30 günlük süreleri dolana kadar kullanabileceklerdir.
 • Ek paketin/paketlerin bittiği durumlarda aynı paketler otomatik olarak tanımlanmaz, aboneler diledikleri durumda tekrar ek paket alımı yapabilirler.
 • 30 günlük süre içerisinde ek paketlerin bitmesi durumunda, bittiği an itibari ile tekrar ek paket alınabilir. Paketlerin bitmesi beklenmeden de tekrar alım yapılabilir.
 • Ek paketler SMS yada Türk Telekom Müşteri Hizmetleri kanalı ile alınabilecektir.
 • Aynı anda 1den fazla ek paket alınabilir.
 • Belirtilen ücretlere KDV, ÖİV dahildir.

Tarifeye TCKN ile gelen abonelerde tarife değişikliği için SMS kanalı kullanılabilir.

Tarifeye katılmak için:

ISYERIM SUPER-> 5555

ISYERIM EKO-> 5555

TT/Türk Telekom aboneleri için hediye internet kurgusuna katılmak için:

ISYERIM HEDIYE yazıp 5555e gönderilmelidir.

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.

Taahhütname için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​