Pttcell İşyerim Eko Tarifesi

3 GB

İnternet

750 DK
750 SMS

Pttcell İşyerim Eko Tarifesi

Pttcell İşyerim tarifeleri 08.12.2023 tarihi itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır.​

​​​​​Pttcell tarifesinde olan müşteriler kendi aralarında sınırsız konuşur.

Tarifelerin data stop özelliği bulunmaktadır.

Kampanya 12.05.2022 tarihinden itibaren geçerlidir.

​​

55TL1 Ay

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

12 Ay Taahhüt 55 TL
Tarife Fiyatı 110 TL
Dakika 750
SMS 750
Veri 3 GB

* Ultra VİP tarifesinde Prime Business faydası bulunmaktadır.

Pttcell tarifesinde olan müşteriler kendi aralarında sınırsız konuşur.

Tarifelerin data stop özelliği bulunmaktadır.

Kampanya sadece numara taşıma, yeni aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş ile gelen yeni abone alımına açıktır. Mevcut faturalı müşterilerimize açık değildir.

Kampanya 12.05.2022 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu tarihler arasında ilgili taahhüdü veren müşteriler, 12 fatura dönemi tarifenin taahhütlü fiyatlarından faydalanabilirler.

Müşterilerin fatura dönemi tarifede kalma sözlerini bozmaları durumunda (hat iptali, farklı bir operatöre hattın taşınması, faturasız bir tarifeye geçiş) tarifede kalınan süre içerisinde müşteriye yansıtılan indirim ceza olarak yansıtılacaktır. Pttcell Kurumsal tarifesi içerisinde üst paketlere geçiş yapılması durumunda taahhüt bozulmaz, kaldığı yerden devam eder.

Aktivasyon işlemi esnasında tanımlanabilir. Müşteri Hizmetleri üzerinden ya da SMS ile («SOZ» yaz 5555'e gönder) tarifeye taahhüt verebilirler.


Abonelerden istenecek abonelik evrakları

  • Kurumsal Abonelik Sözleşmesi (TCKN'li müşterilere Kurumsal Abonelik Sözleşmesi imzalatılır. Eğer müşteri numara taşıma ile geliyor ve karşı operatörde bireysel abone olarak görünüyorsa Bireysel Abonelik Sözleşmesi imzalatılır.)
  • Bireysel Abonelik Sözleşmesi (NT ile geliyor ve karşı operatörde Bireysel hat ise)
  • Kurumsal NT formu (Numara Taşıma ise) Hat alım formu (1'den fazla hat satışı yapıldığında) TCKN içeren yetkili kişi kimliği. Kimliğe ek olarak aşağıdaki meslek belgelerinden sadece biri (Aşağıdaki belge alternatiflerinden sadece birinin alınması yeterlidir.)
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Abone TCKN ile başvuruyorsa ve abonelik sözleşmesini imzalıyorsa; ondan TCKN'yi içeren kimlik fotokopisi örneği veya kimlik yerine geçen belgelerden birinin örneği istenir. (Kimlik yerine geçen belgeler: Sürücü belgesi, aile cüzdanı, avukat kimlik belgesi, sarı basın kartı, memur cüzdanı vd.)
  • Yabancı uyruklu kişi kendi adına başvuruyorsa ve abonelik sözleşmesini imzalıyorsa; pasaport veya pasaport yerine geçen belgelerden biri istenir. (Pasaport yerine geçen belgeler: idari mektup, Gemi adamı belgesi, Yabancı misyon kimlik kartı, NATO kimlik belgesi, Uçak mürettebatı belgesi, Hudut geçiş belgesi, Demiryolu personeli kimlik belgesi, Seyahat belgesi, Mültecilere mahsus seyahat belgesi, Pasavan yabancılara mahsus ikamet tezkeresi) Bir limited /Anonim şirketi ise imza sirküleri ve Şahıs işletmesi ise imza beyannamesi.
  • İmza karşılaştırması için imza beyannamesi yerine ehliyet ya da pasaport da kullanılabilir. İmza Beyannamesi alternatifi olarak ehliyet ya da pasaport sunan Şahıs Şirketi statüsündeki müşterilerimizden, Vergi Levhası da alınması gerekmektedir. Ancak müşteriden İmza Beyannamesi alınabiliyor ise; Vergi Levhası alınmasına gerek bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir