Bereketli KOBİ Çoklu Hat Kampanyası

Bereketli KOBİ Tarifeleri’ne 3 ve üstü hat ile gelen KOBİ’lerimize özel ek GB’lar

Kampanya tarihleri arasında Bereketli Kobi 4 GB, Bereketli Kobi 8 GB, Bereketli Kobi 12 GB ve Bereketli Kobi 20 GB tarifelerine yeni hat alımı veya numara taşıma yolu gelen ve aynı fatura dönemi içerisinde 3 ve üzeri hat aktivasyonu yapan kurumsal abonelere ek GB hakkı sunulacaktır.

​​

Bereketli Kobi Tarifesi Ücret Bilgisi
Bereketli Kobi 4 GBBereketli Kobi 8 GBBereketli Kobi 12 GBBereketli Kobi 20 GB*
Limitinde Duran Cepten İnternet4+2** GB8+4** GB12+6** GB20+10** GB
Her Yöne Dakika*1000200030003000
Her Yöne SMS1000200030003000
12 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat103 TL125 TL145 TL175 ​TL
Taahhütsüz Aylık Ücret120 TL140 TL170 TL200 TL

Bereketli Kobi tarifelerindeki tüm paketler şebeke içi ve TT sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

*Bereketli Kobi 20 GB Tarifesi müşterileri Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir. Prime Business detayları için tıklayınız.

**Aynı fatura dönemi içinde 3 veya daha fazla hat aktivasyonu yapan aboneler için tarifelerinin cepten internet içerikleri Bereketli Kobi 4 GB Tarifesi için 2 GB, Bereketli Kobi 8 GB Tarifesi için 4 GB, Bereketli Kobi 12 GB Tarifesi için 6 GB ve Bereketli Kobi 20 GB Tarifesi için 10 GB artacaktır.

Tüm teklifler, Tarifen Yurt Dışında Servisi'nden ücretli olarak yararlanabilir. Bu sayede, yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve SMS'ler geçerli ülkelerde kullanılabilir. (Ek GB’lar Tarifen Yurt Dışında Servisi’nde geçerli değildir.)

Servisten faydalanmak için "TARIFEN YURTDISINDA" yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Tarifen Yurt Dışında servisinin detayları için tıklayınız.

 • Kampanya, 31 Mart 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında aynı fatura dönemi içinde 3 veya daha fazla hat aktivasyonu yapan aboneler için tarifelerinin cepten internet içerikleri Bereketli Kobi 4 GB Tarifesi için 2 GB, Bereketli Kobi 8 GB Tarifesi için 4 GB, Bereketli Kobi 12 GB Tarifesi için 6 GB ve Bereketli Kobi 20 GB Tarifesi için 10 GB artacaktır.
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için kampanya tarihleri içinde ve belirtilen tarife tekliflerinde şirketimiz sistemlerinde yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile aynı fatura döneminde aktif olan 3 ve üzeri sayıda hattının olması gerekmektedir.
 • Abonelerin kampanya tarihleri dışında aktive edilen veya kampanya katılım şartlarını sağlamayan hatları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Aynı fatura döneminde aktive edilmiş olmayan hatlar kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemeyecektir. Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan ek GB hakkı ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; sadece hat başına 12 aylık taahhüt nedeniyle sağlanan indirim ile kalan aylar boyunca ödenecek indirimli tarife ücretleri karşılaştırılarak lehinize olan ücret yansıtılacaktır.
 • Abone’nin, Kampanya’dan yararlanabilmesi için kampanya tarihleri içerisinde belirlenen koşullara uygun olarak aynı fatura döneminde aboneliğe açılan 3 ve üzeri sayıda aktif hattının bulunması ve her fatura kesim döneminde kampanyadan yararlandığı belirtilen 3 ve üzeri sayıda hattının aktif olması gerekmektedir.
 • Kampanya tarihi itibarıyla her fatura kesim döneminde aktivasyonu yapılan aktif hat sayısı kontrolü yapılacak olup, 3 ve üzeri aktif hat kriterini sağlayamayan abonelerin kampanyası sonlanacaktır.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kere faydalanabilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. taahhüt süresi bitiminde fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Taahhütname için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir