Güvenli Kobi Çoklu Hat Kampanyası

​​Güvenli Kobi Tarifelerine 3 ve üzeri hat ile gelen Kobi’lerimize özel ek indirim!

Kampanya tarihleri arasında Güvenli Kobi 8 GB, Güvenli Kobi 15 GB ve Güvenli Kobi 25 GB tarifelerine yeni hat alımı, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu gelen ve aynı fatura dönemi içerisinde 3 ve üzeri hat aktivasyonu yaparak 12 ay taahhüt veren kurumsal abonelere ek indirim sunulacaktır.

Alo Paketler Ücretlendirme Bilgisi
Güvenli Kobi 8 GBGüvenli Kobi 15 GBGüvenli Kobi 25 GB
Limitinde Duran Cepten İnternet8 GB15 GB25 GB
Her Yöne Dakika75010003000
Her Yöne SMS75010003000
12 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat48,94 TL63,22 TL89,73 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret81,57 TL101,97 TL152,97 TL
3 ve Üzeri Hat Kampanyalı Fiyat*36,70 TL49,96 TL68,32 TL

*3 ve üzeri hat alımında hat başına ücrettir.

Tüm Ücretlendirme Detayları​

Kampanyadan sadece 22 Aralık 2020 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında, Güvenli Kobi 8 GB, Güvenli Kobi 15 GB ve Güvenli Kobi 25 GB tarifelerine yeni hat alımı, numara taşıma ya da şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yoluyla hat aktivasyonu yapan ve 12 ay taahhüt veren kurumsal aboneler faydalanabilir. Abonelerin aynı fatura dönemi içerisinde 3 veya üzeri hat aktivasyonu yapması gerekmektedir. İndirim detayları kampanya tablosunda belirtilmiştir.

 • ​Kampanya, 22.12.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, 12 ay taahhüt indirimine ek olarak hat başına 12,34 ile 21,42 TL arasında değişen miktarlarda ek indirim verilecektir. Çoklu Hat alımlarında yapılacak olan ek indirimlerin detayları kampanya bilgisi tablosunda belirtilmiştir.  
 • Abone isterse kampanya kapsamında verilen ek indirimini müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilecektir.  
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için kampanya tarihleri içinde ve belirtilen tarife tekliflerinde şirketimiz sistemlerinde yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile aynı fatura döneminde aktif olan 3 ve üzeri sayıda 12 ay taahhütlü hattının olması gerekmektedir.
 • Abonelerin kampanya tarihleri dışında aktive edilen veya kampanya katılım şartlarını sağlamayan  hatları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında Güvenli Kobi tarifelerinin standart 12 ay taahhütlü ücretleri üzerinden ek indirim verilmektedir.
 • Aynı fatura döneminde aktive edilmiş olmayan hatlar kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemeyecektir. Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan indirim hakkı ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; sadece hat başına 12 aylık taahhüt nedeniyle sağlanan indirim ile kalan aylar boyunca ödenecek indirimli tarife ücretleri karşılaştırılarak lehinize olan ücret yansıtılacaktır.
 • Abone’nin, Kampanya’dan yararlanabilmesi için kampanya tarihleri içerisinde belirlenen koşullara uygun olarak aynı fatura döneminde aboneliğe açılan 3 ve üzeri sayıda aktif hattının bulunması ve her bir hatta 12 ay taahhüt vermiş olması ve her fatura kesim döneminde kampanyadan yararlandığı belirtilen 3 ve üzeri sayıda hattının aktif olması gerekmektedir.
 • Kampanya tarihi itibarıyla her fatura kesim döneminde aktivasyonu yapılan aktif hat sayısı kontrolü yapılacak olup, 3 ve üzeri aktif hat kriterini sağlayamayan abonelerin kampanyası sonlanacaktır.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kere faydalanabilecektir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. taahhüt süresi bitiminde fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Taahhütname için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir