Mobil Şebeke İçi 1000 dakika paketi ile Türk Telekom Mobil hatlarla 1000 dakika boyunca doya doya görüşün. Üstelik sadece 3TL’ye!

Paket Bilgisi

Hemen MOBIL1000DK yazıp 5555’e gönderin, Mobil Şebeke İçi 1000 Dakika paketinden ayda yalnızca 3TL’ye anında faydalananın!​​​​​

​​
  • Paketten Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Kontrollü Esnaf Tarifeleri, Sınırları Kaldıran Tarife ve Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri haricindeki tüm Şirketimiz kurumsal faturalı tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir. Paket detayları aşağıda belirtildiği gibidir.
  • Paket kapsamında  yurt içinde geçerli olmak üzere şebeke içi yönüne 1000 dakika sunulacaktır. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 3TL’dir.
  • Şebeke içi kapsamında sunulan dakikalar, yurt içi olmak şartıyla yalnızca şebeke içi yönünü kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, diğer operatör, sabit hatlar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri de kapsamamaktadır.
  • Pakete SMS aracılığıyla kayıt olunabilecektir.  SMS ile kayıt için MOBIL1000DK yazıp 5555'e gönderilmelidir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
  • Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. Paketin geçerlilik süresi içerisinde anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Paket kapsamındaki faydalar başka bir hatta transfer edilemez veya 3.şahıslara devredilemez. Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa mevut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız ve/veya paket kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecektir.
  • Paket kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555'e gönderilerek öğrenilebilecektir.
  • Paket, IPTMOBIL1000 yazıp 5101'e ücretsiz SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilir.
  • Müşterinin paketini iptal etmesi durumunda, kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
​​