İşletmenizi rekabette öne geçirecek, ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap verecek tarife!

Tarife Bilgisi

Bu tarife 31.12.2017 tarihinden itibaren yeni hat tesisi, numara taşıma ve Türk Telekom Mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yolu ile yeni abone alımına kapanmıştır.

Prestij Menü Tarifeleriyle ister Türk Telekom'luları ister sabit hatları isterseniz diğer operatörleri rahat rahat arayabilir, dilediğiniz kadar mesajlaşabilir, internette dolaşabilirsiniz.

Prestij Menü Tarifeleri'ndeki işletmeler 24 ay boyunca seçtikleri Prestij Menü tarifesinde kalmaya söz vererek %50 indirimden yararlanıyor! ​​​​​​​​​​​​Detaylı bilgi için tıklayınız​.​​​​​

​​
​​
Prestij Menü
250 Tarifesi 500 Tarifesi 1000 Tarifesi 2000 Tarifesi Orta Tarifesi Büyük Tarifesi
Tarife Aylık Sabit Ücreti 40 TL 55 TL 75 TL 85 TL 95 TL 105 TL
Türk Telekom Prestij Kampanyası 24 ay %50 indirimli + 2 GB internet fiyat (TL) 20 TL 27,5 TL 37,5 TL 42,5 TL 47,5 TL 52,5 TL
Aylık Sabit Ücret Karşılığı Dakika & SMS & Internet 250 dk Şebeke içi 500 dk Şebeke içi 1.000 dk Şebeke içi 2.000 dk Şebeke içi 3.000 dk Şebeke içi 5.000 dk Şebeke içi
250 dk Sabit Hatlar 500 dk Sabit Hatlar 1.000 dk Sabit Hatlar 2.000 dk Sabit Hatlar 3.000 dk Sabit Hatlar 5.000 dk Sabit Hatlar
250 dk Diğer Operatörler 500 dk Diğer Operatörler 1.000 dk Diğer Operatörler 2.000 dk Diğer Operatörler 3.000 dk Diğer Operatörler 5.000 dk Diğer Operatörler
250 Her yöne SMS 500 Her yöne SMS 1.000 Her yöne SMS 2.000 Her yöne SMS 3.000 Her yöne SMS 5.000 Her yöne SMS
2 GB İnternet 2 GB İnternet 2 GB İnternet 2 GB İnternet 3 GB İnternet 5 GB İnternet
Aylık Paket Kapsamındaki Dakikalar Aşıldığında Yurtiçi Heryöne Arama Ücreti  Aylık Paket Kapsamındaki SMS'ler Aşıldığında Yurtiçi Heryöne SMS Ücreti Aylık Paket Kapsamındaki Internet Aşıldığında Internet Kullanım Ücreti
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız. Güncel aşım ücretleri için tıklayınız. 6 TL/100 MB

18 Kasım 2014 itibarıyla yurt içinde Türk Telekom hatlarından yapılan 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, arama başı 60 Kuruş olarak güncellenecektir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

Tariflerdeki ücretlendirmeler yurtiçi olmak kaydıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Tarife içi ve grup içi dakikalar görüntülü görüşmeleri kapsamamaktadır. 

Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Türk Telekom hatlardan yapılan 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları,1. dakikada sonlanması halinde 46,25 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.”

Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz. Tarifeler kapsamındaki SMS’ler ile 444’lü numaralar ve 1XY yapısındaki kısa numaralara doğru ve web üzerinden gönderim yapılabilir. Tarifeler kapsamında SMS kullanım hakkı bulunmuyorsa bu yönlere doğru gönderimler standart SMS gönderim ücreti üzerinden ücretlendirilir. Paket kapsamındaki SMS'ler aşıldığında yurtiçi heryöne SMS Ücreti 33,25 Kr/adettir.

Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifeler kapsamında verilen internet kullanım hakkı sona erdiğinde hız düşümü olmayacak ve 6 TL/100 MB üzerinden ücretlendirilecektir.

Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve cepten internet ilgili fatura dönemi sonunda silinir, devredilemez ve 3.şahıslara transfer edilemez.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​
​​

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

 • Tarifenin aylık sabit ücreti seçilen tarifeye bağlı olarak KDV, ÖİV dahil; Prestij Menü 250 Tarifesi-40 TL, 500 Tarifesi-55 TL, 1000 Tarife-75 TL, 2000 Tarifesi-85 TL, Orta Tarife-95 TL ve Büyük Tarife-105 TL'dir.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca  tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır. 
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Türk Telekom, Prestij Menü Tarifeleri'nin tüm mali ve sair koşullarını usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Prestij Menü 250, 500 ve 2000 tarifelerinden 50'nin altında hatta sahip müşteriler yararlanabilir.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniye, SMS'lerin 1 adet ve datanın 1 kb'dir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​