Pttcell tarifesinde olan müşteriler kendi aralarında sınırsız konuşur.

Tarifelerin data stop özelliği bulunmaktadır.

Tarife "Tarifen Yurtdışında" (Vergiler dahil günlük 35 TL'ye) roaming kullanımına açıktır.

Kampanya 15.02.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.​​​​​​​

​​
Pttcell İşyerim Tarifeleri Ücret Bilgisi
r
Eko Süper Ultra Ultra VIP*
12 Ay Taahhüt 25 TL 35 TL 45 TL 75 TL
Tarife Fiyatı 42 TL 52 TL 62 TL 92 TL
Dakika 750 1000 1000 2000
SMS 750 1000 1000 2000
Data 3 GB 6 GB 12 GB 20 GB

* Ultra VİP tarifesinde Prime Business faydası bulunmaktadır.

Pttcell tarifesinde olan müşteriler kendi aralarında sınırsız konuşur.

Tarifelerin data stop özelliği bulunmaktadır.

Tarife "Tarifen Yurtdışında" (Vergiler dahil günlük 35 TL'ye) roaming kullanımına açıktır.

Pttcell İşyerim Tarifeleri Ücret Bilgisi
Tarife ve Servis Kodları
TARİFE: 2392 Pttcell Isyerim Eko SME
TARİFE: 2393 Pttcell Isyerim Super SME
TARİFE: 2394 Pttcell Isyerim Ultra SME
TARİFE: 2395 Pttcell Isyerim Ultra VIP SME
TARİFE: 2396 Pttcell Isyerim Eko MASS
TARİFE: 2397 Pttcell Isyerim Super MASS
TARİFE: 2398 Pttcell Isyerim Ultra MASS
TARİFE: 2399 Pttcell Isyerim Ultra VIP MASS
SERVİS: 20534 Pttcell Isyerim Eko 12 AY
SERVİS: 20535 Pttcell Isyerim Super 12 AY
SERVİS: 20536 Pttcell Isyerim Ultra 12 AY
SERVİS: 20537 Pttcell Isyrm Ultra VIP 12 AY
​​​
​​

Kampanya sadece numara taşıma, yeni aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş ile gelen yeni abone alımına açıktır. Mevcut faturalı müşterilerimize açık değildir.

Kampanya 15.02.2018 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu tarihler arasında ilgili taahhüdü veren müşteriler, 12 fatura dönemi tarifenin taahhütlü fiyatlarından faydalanabilirler.

Müşterilerin fatura dönemi tarifede kalma sözlerini bozmaları durumunda (hat iptali, farklı bir operatöre hattın taşınması, faturasız bir tarifeye geçiş) tarifede kalınan süre içerisinde müşteriye yansıtılan indirim ceza olarak yansıtılacaktır. Pttcell Kurumsal tarifesi içerisinde üst paketlere geçiş yapılması durumunda taahhüt bozulmaz, kaldığı yerden devam eder.

Aktivasyon işlemi esnasında tanımlanabilir. Müşteri Hizmetleri üzerinden ya da SMS ile («SOZ» yaz 5555'e gönder) tarifeye taahhüt verebilirler.

  • Kurumsal Abonelik Sözleşmesi (TCKN'li müşterilere Kurumsal Abonelik Sözleşmesi imzalatılır. Eğer müşteri numara taşıma ile geliyor ve karşı operatörde bireysel abone olarak görünüyorsa Bireysel Abonelik Sözleşmesi imzalatılır.)
  • Bireysel Abonelik Sözleşmesi (NT ile geliyor ve karşı operatörde Bireysel hat ise)
  • Kurumsal NT formu (Numara Taşıma ise) Hat alım formu (1’den fazla hat satışı yapıldığında) TCKN içeren yetkili kişi kimliği. Kimliğe ek olarak aşağıdaki meslek belgelerinden sadece biri (Aşağıdaki belge alternatiflerinden sadece birinin alınması yeterlidir.)
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Abone TCKN ile başvuruyorsa ve abonelik sözleşmesini imzalıyorsa; ondan TCKN’yi içeren kimlik fotokopisi örneği veya kimlik yerine geçen belgelerden birinin örneği istenir. (Kimlik yerine geçen belgeler: Sürücü belgesi, aile cüzdanı, avukat kimlik belgesi, sarı basın kartı, memur cüzdanı vd.)
  • Yabancı uyruklu kişi kendi adına başvuruyorsa ve abonelik sözleşmesini imzalıyorsa; pasaport veya pasaport yerine geçen belgelerden biri istenir. (Pasaport yerine geçen belgeler: idari mektup, Gemi adamı belgesi, Yabancı misyon kimlik kartı, NATO kimlik belgesi, Uçak mürettebatı belgesi, Hudut geçiş belgesi, Demiryolu personeli kimlik belgesi, Seyahat belgesi, Mültecilere mahsus seyahat belgesi, Pasavan yabancılara mahsus ikamet tezkeresi) Bir limited /Anonim şirketi ise imza sirküleri ve Şahıs işletmesi ise imza beyannamesi.
  • İmza karşılaştırması için imza beyannamesi yerine ehliyet ya da pasaport da kullanılabilir. İmza Beyannamesi alternatifi olarak ehliyet ya da pasaport sunan Şahıs Şirketi statüsündeki müşterilerimizden, Vergi Levhası da alınması gerekmektedir. Ancak müşteriden İmza Beyannamesi alınabiliyor ise; Vergi Levhası alınmasına gerek bulunmamaktadır.
​​​​