Türk Telekom'lu işletmelerle limitsiz görüşme sunan İş Yerim Mobil Avantajlı Kurumsal Menü Paketi olanlara özel Sabit Yönlere 2000 Dakika Paketi: Tüm sabit yönlerle sadece 9 TL'ye 2000 dakika boyunca dilediğinizce konuşun!

PAKET BİLGİSİ

Türk Telekom'lu işletmelerle limitsiz görüşme sunan İş Yerim Mobil Avantajlı Kurumsal Menü Paketiniz varsa, hemen SABIT 2000DK yazıp 6368'e gönderin, Sabit Yönlere 2000 Dakika paketinden ayda yalnızca 9TL'ye anında faydalanın!​​​​​​​​​​​

​​
 • 2000 Dakika Sabit Yönleri Arama Paketi'nden sadece İşyerim Mobil Avantajlı Kurumsal Menü Tarifesi kapsamında sunulan Avealı işletmelerle limitsiz görüşme sunan menü paketi'nden (16 TL) faydalanan müşteriler yararlanabilecektir. Paket detayları aşağıda belirtildiği gibidir.
 • Paket kapsamında yurt içinde geçerli olmak üzere sabit yöne 2000 dakika sunulacaktır. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil ayda 9TL'dir.
 • Paket kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555'e gönderilerek öğrenilebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan 2000 dakika, yurt içi olmak şartıyla yalnızca sabit yönleri kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, şebeke içi diğer operatör, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri de kapsamamaktadır.
 • Pakete SMS aracılığıyla kayıt olunabilecektir. SMS ile kayıt için SABIT 2000DK yazıp 6368'e gönderilmesi gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Paketten yararlanamayan tarifeye geçiş yapıldığında paket kapsamında kalan faydalar başka bir tarifeye geçiş yapılan fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecek, paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez faydalanılabilecek olup, paket kapsamında sunulan faydalar fatura kesim tarihine kadar geçerli olacaktır. Geçerlilik süresi olan fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili fatura döneminin sonunda silinecektir.
 • Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Paketin geçerlilik süresi içerisinde anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paket iptal edilip paket kapsamında kalan faydalar ilgili fatura döneminde kullanılmaya devam edilirken aynı paket tekrar satın alınamayacaktır. İlgili fatura döneminin sonunda paket kapsamında kalan faydalar silindikten sonraki fatura döneminde paket tekrar satın alınabilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydalar başka bir hatta transfer edilemez veya 3.şahıslara devredilemez. Paket kapsamındaki faydalar tükendiğinde ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa mevut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız ve/veya paket kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Müşteri paketi iptal etmek istemesi durumunda IPTAL SABIT 2000DK yazıp 6368'e ücretsiz SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilir.
 • Müşterinin paketini iptal etmesi durumunda, kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
​​​​