Sınırları Kaldıran 8GB şimdi sadece 39 TL!

4.5G hızında fiber güçlü internet, sınırsız konuşma, sınırsız mesajlaşma fırsatı daha da avantajlı fiyatlarla cebinizde!

​​
​​​​​​
Konuşma* SMS** İnternet*** 24 Ay Taahhütlü Ücret
Sınırsız Sınırsız 8GB 39TL

*Şebeke içi sınırsız dakika + sabit hatlarla sınırsız dakika + diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakika

**Şebeke içi sınırsız SMS + sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne 3000 SMS

***Tabloda görülen cepten internet miktarı, Türk Telekom sabit hat ya da sabit internet müşterilerine özeldir. Türk Telekom sabit hat ya da sabit internet müşterisi olmayan aboneler, tablodaki cepten internet paketinin yarısı miktarında internetten faydalanabilir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyat, 23.8.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında İŞYERİM MOBİL SINIRLARI KALDIRAN 4GB tarifesine numara taşıma, tarife değişikliği ya da yeni aktivasyon ile gelip, İŞYERİM MOBİL SINIRLARI KALDIRAN kampanyasına katılarak 24 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. 24 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.  

Tarife kapsamındaki diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakikanın ya da 3000 SMS’in tükenmesi durumunda, diğer GSM operatörleri yönüne dakika ya da SMS başına ücretlendirme 70 kuruştur.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamaz. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​
​​​​
  • Kampanya, 23.8.2016 – 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında, aynı taahhüt süresi içerisinde üst tekliflere geçildiğinde aboneye ceza yansımaz ve taahhüt süresi kaldığı yerden devam eder. Kampanya kapsamında aynı taahhüt süresi içinde alt tekliflere geçildiğinde aboneye ceza yansır ve taahhüdün abone isteğiyle tekrar başlatılması gerekir.
  • Kampanyaya katılımı müteakiben, kampanyaya kayıt olan hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması veya TT Mobil tarafından Abonelik Sözleşmesi ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, farklı bir kampanya ile değiştirilmesi, tarife değişikliği ve kampanya kapsamında yaralanmakta olduğu mevcut teklifinden düşük fiyatlı teklif değişikliği de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş işleminin yapıldığı dönem faturasına kampanyaya katılım tarihinden itibaren kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş tarihine kadar sağlanan indirimlerin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık taahhüt tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutarı yansıtılır.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen kurumsal müşterilerimizin ise aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından Kurumsal İletişim Merkezleri, Türk Telekom Kurumsal Bayi ya da Ofisleri veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir.

İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​​​​​