Tourist Mobile Faturalı Paket Portföyü

Tourist Mobile tarifesi kapsamında sunulacak paket detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.​​

​​​​​​​​
 • Tourist Mobile Faturalı Paket Portföyünden sadece Tourist Mobile faturalı Tarifesi’nde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Tourist Mobile Faturalı Paket Portföyü kapsamında 4 adet paket sunulacak olup, paket detayları aşağıda belirtildiği gibidir.
 • Welcome 10GB Tourist Mobile Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS ve 10 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti, KDV-ÖİV dahil 90 TL’dir.
 • Welcome 15GB Tourist Mobile Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS ve 15 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti, KDV-ÖİV dahil 120 TL’dir.
 • Welcome 25GB Tourist Mobile Paketi: Paket kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS ve 25 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti, KDV-ÖİV dahil 150 TL’dir.
 • Welcome 100GB Tourist Mobile Paketi: Paket kapsamında yurt içi 100 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti, KDV-ÖİV dahil 290 TL’dir.
 • Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Paketler kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Paketler kapsamındaki SMS’ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Paketler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler müşteri hizmetlerini arayarak ya da Online İşlemler Merkezi (OİM) aracılığıyla, paketi satın almak için talepte bulunabilecektir. .İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda olmaması halinde müşteri mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paketler geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması ve halinde paketin geçerli olduğu tarife dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; ek bir işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​