Türkiye’den Almanya’yı avantajlı arayın!

Paket Bilgisi

Türkiye'den Almanya yönünü aramak artık çok uygun. Alo Almanya Paketi'ne hemen üye olun, ayda sadece 45 TL ödeyerek Türkiye'den Almanya'yı 100 dakika arayın. Üstelik 1 fatura dönemi boyunca geçerli olacak 100 dakikanızı mobil ve sabit yön ayrımı olmadan kullanabilirsiniz.

Alo Almanya Paketi'nden tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.

Pakete kayıt olmak için ALMANYA yazıp 5555'e SMS göndermek* yeterlidir.

Artık AloAlmanya Paketine sahip tüm müşterilerimiz, paket dakikalarına ek olarak 30 dakika da Almanya'daki Türk Telekom* yönüne arama gerçekleştirebilecek.

 • SMS ile pakete kayıt hizmetinden bireysel faturalı aboneler ve kamu hattı aboneleri faydalanabilmektedir. Kurumsal müşterilerimiz için şirket yetkilisinin Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.

* TTMobile +49 176 90, +49 176 902, +49 176 928, +49 176 929,+49 176 930,+49 176 933,+49 176 934,+49 176 938,+49 176 959 ile başlayan mobil numaraları kapsamaktadır. Türk Telekom hakkında detaylı bilgi için www.turktelekommobile.de​​​​​​​​​​ linkine tıklayabilirsiniz.​​​​​​​​​

​​
 
Faturalı Paket Ücreti Ayda 45 TL / 100 dakika Almanya her yöne+30 dakika Türk Telekom yönüne

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
​​​​

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular
ALMANYA yazıp
5555 e gönderin

 • Paketten faturalı ve faturasız tüm aboneler yararlanabilecektir.
 • Paket Türkiye'den Almanya yönüne yapılacak sesli çağrıları kapsamaktadır.
 • Faturalı aboneler için paket kapsamında sunulan 100 dakika + 30 dakika Türk Telekom yönüne arama, paketin alındığı fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Kurumsal ve SME müşterilerimiz, şirket yetkilileri aracılığı ile pakete kayıt yaptırabilirler.
 • Paket aşımları standart uluslararası arama tarifesinden ücretlendirilecektir.
 • Ücretlendirme periyodu 20 saniyedir. 
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
 • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.
 • Abone paketini iptal edene kadar paket, her kullanım süresinin sonunda yenilenecektir
 • Paket iptal edilmediği takdirde, kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paket "ALMANYA" yazıp 5555'e mesaj göndererek veya Müşteri Hizmetlerinden alınabilecektir.
 • Kullanım süresi boyunca paket dahilinde kullanılmamış dakikaların bilgisi için faturalı hatlar 5555'e "SES" yazıp, faturasız hatlar da 5555'e "KALAN" yazıp SMS göndererek paket kapsamında kullanılmamış dakika bilgisini alabilirler.
 • Faturalı aboneler paketlerini iptal ettikleri takdirde paket kapsamında kalan dakikalarını bir sonraki fatura dönemine kadar kullanabilirler ve ilgili fatura dönemi sona ermeden pakete tekrar kayıt olamazlar.
 • Paketten kullanım süresi içinde sadece 1 kez yararlanılabilecektir
 • Paketi iptal ettirmek için IPTAL ALMANYA yazıp 5555'e SMS gönderilebilir
 • Paket kapsamındaki dakikalar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Türk Telekom, bu hizmetin kişisel kullanım dışında kullanıldığını tespit ettiği durumda yasal işlem yapma; hatları tek taraflı iptal etme hakını saklı tutar
 • Paket aşımları abonenin TümDünya tarifesi ya da Alo Dünya tarifesi varsa bu tarifeler üzerinden; yoksa standart uluslararası arama tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Aboneler 5555'e "KALAN" yazıp SMS göndererek paket kapsamında kullanılmamış dakika bilgisini alabilirler.

Paketi iptal ettirmek için IPTAL ALMANYA yazıp 5555'e SMS gönderin.

​​​​