4.5G hızında internete bağlanmak isteyen kurumsal müşterilerimize, Türk Telekom’un güçlü alt yapısı ile yüksek hızlı 4.5G Mobil Geniş Bant internet paketleri!

Paket Bilgisi

İhtiyaca uygun 4.5G Mobil Geniş Bant paket seçenekleriyle her an her yede internete erişmek isteyen kurumsal müşterilerimizi yüksek hızlı internet ile teknolojiye bağlıyoruz!

4.5G Mobil geniş bant paketlerini, Mobil Wi-Fi Modemler ya da tabletlerde kullanabilirsiniz. Mobil Geniş bant paketleriyle, dilediğiniz her yerde e-postalarınızı kontrol edebilir, video konferans yapabilir ve hareket halindeyken bile yüksek hızlı internet ile işinizi yönetebilirsiniz.

Avantajlı 4.5G Mobil Wi-Fi/USB modem cihaz tekliflerimiz için tıklayınız.​​​​​​​​​​​​​

​​
İnternet Paketi Taahhütsüz Fiyat 12 ay Taahhütlü Fiyat 24 ay Taahhütlü Fiyat
2 GB 30,6 TL 19,4 TL 15,3 TL
5 GB 40,8 TL 29,6 TL 25,5 TL
10 GB 51 TL 39,8 TL 35,7 TL
20 GB 71,4 TL 60,2 TL 56,1 TL
30 GB 91,8 TL 80,6 TL 76,5 TL
50 GB 112,2 TL 101 TL 96,9 TL
​​​
 • Paketlerin fiyatlarına KDV ve ÖİV  dahildir.
 • Kampanyaya katılan abonelerin 4.5G abonelikleri otomatik olarak başlayacaktır.
 • +3,06TL ile Fatura sürprizi yok!
 • Paketlerde aylık kullanım hakkının dolması sonucu yapılan paket aşımları 9,18TL/1GB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Limitinde duran paketlerde aylık kullanım hakkının dolması sonucu internet erişim hızı 1kbps'e düşürülecektir ve ayrıca ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Bu aylık kullanım hakkı sadece yurtiçi kullanımda geçerli olup, hediye edilemez, 3. Kişilere devredilemez ve kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmez.
 • İnternet paketlerindeki kullanım hakkı; internet APN ve kurumsal APN üzerinden alınan ve gönderilen aylık veri miktarını kapsamaktadır.
 • Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 86TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 37,26TL’lik TGM Ruhsat vergisi toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 3,10TL’lik TGM Kullanım Vergisi ise abonelik süresince her ay olmak üzere faturaya yansıtılır.
 • Mobil Data Jet Tarifesi'nde bulunan veya bu tarifeye geçiş yapan, faturalı aboneliği olan/faturalı abonelik için başvuran, şüpheli alacaklı listesinde olmayan mevcut ve yeni kurumsal aboneler, Mobil Genişbant 4.5G İnternet Paketleri'nden faydalanabilirler. 
 • Paketin iptal edilmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması durumunda; abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır. Taahhüt süresi sonunda aynı boyutta taahhütsüz internet paketi abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • • Taahhüt süresi içerisinde Kampanya'dan çıkmak istenmesi, Kampanya'ya kayıtlı olan hatların herhangi birinin iptal edilmesi, borcun ödenmemesi, haberleşmeye kapatılması veya AVEA tarafından Abonelik Sözleşmemizin ihlali ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, hattın başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, farklı bir kampanya ile değiştirilmesinin istenmesi, tarife değişikliği ve Kampanya kapsamında yararlanılmakta olunan 12 fatura dönemi taahhütlü paketlerde ve 24 fatura dönemi taahhütlü paketlerde kendi içerisinde mevcut Paket'ten daha düşük fiyatlı bir Paket'e geçmek istenmesi gibi Kampanya ve/veya Mobil Haberleşme Hizmeti Aboneliğin herhangi bir nedenle taahhüt süresi içerisinde sona ermesi durumunda, halinde (hepsi “ihlal” olarak nitelendirilmiştir.) ihlalin gerçekleştiği her bir hat açısından ayrı ayrı geçerli olmak üzere, müşterinin Kampanya'dan çıkarılacağı ve ihlalin gerçekleştiği tarihe kadar Kampanya kapsamında sağlanan indirim bedelleri (“Kampanyada Kalınan Ay X Avea Tarafından verilen aylık indirim Tutarı”) (“Sağlanan Fayda”) ile Kalan Taahhüt Süresi boyunca ödenecek indirimli Paketi ücretlerinin toplamından (“Kalan Ay Faydası”) hangisi düşükse o bedelin cezai şart olarak Avea tarafından oluşturulan Mobil İletişim Hizmet Faturası'na yansıtılacak ve Kampanya kapsamına çıkarılan hatlar (aboneliğin devam etmesi durumunda) o zaman yürürlükte olan indirimsiz Paket üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 1 GB internet paketi ücretleri: Taahhütsüz KDV ve ÖİV dahil 25,50 TL, 12 ay taahhütlü KDV ve ÖİV dahil 14,28 TL, 24 ay taahhütlü KDV ve ÖİV dahil 10,20 TL

Taahhütname için tıklayınız.

​​​​​​​​