İnternet Paketleri

İnternete ekonomik olarak bağlanmak isteyen aboneler Avea'nın yeni kurumsal internet paketlerine üye olabilirler.

​​​

Paket Bilgisi

Bu tarifede, aboneler seçtikleri pakete göre aylık internet kullanım hakkına sahip olacaklardır.​​​​​

​​

İnternet paketlerinde ücretlendirme, kurum altında yer alan her hattın paket boyutuna kadar olan kullanımı aylık sabit ücret ile yapılacaktır. Bu tarifenin seçilmesi durumunda servis ücreti, kuruma ait olan hatların her birine uygulanır ve kurum faturasına yansıtılır.

İnternet Paketi Aylık Fiyat (KDV, ÖİV Dahil)
250 MB 14 TL
1 GB 21 TL
4 GB 35 TL
1 GB Limitinde Duran 24 TL
4 GB Limitinde Duran 38 TL
LİMİTSİZ 63 TL

Paket Aşım ücreti 5 TL/100MB 'dır.​

​​​​

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

  • İnternet paketlerindeki kullanım hakkı; internet APN, kurumsal APN üzerinden alınan ve gönderilen aylık veri miktarını kapsamaktadır.
  • Bu aylık kullanım hakkı sadece yurtiçi kullanımda geçerli olup, hediye edilemez, 3. Kişilere devredilemez ve kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmez.
  • 250 MB, 1 GB ve 4 GB paketlerde aylık kullanım hakkının dolması sonucu yapılan paket aşımları 5TL/100MB üzerinden ücretlendirilecektir.
  • 1 GB ve 4 GB limitinde duran paketlerde aylık kullanım hakkının dolması sonucu internet erişimi durdulacaktır, ayrıca ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Limitsiz(AKN'li) internet paketinde 12 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır. 12 GB’ı aşan kullanımlarda kullanım hızı 128 KBPS’ye düşürülecek, ayrıca bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Paketlerin aktivasyon ve deaktivasyon aylarında aylık paket ücretleri gün bazında hesaplanarak yansıtılacaktır.
​​​