10 GB M2M Paketi

10 GB

İnternet

10 GB M2M Paketi

​​​​​​​​​​​​M2M Tarifelerine ek olarak alabileceğiniz M2M Paketlerimizi çok uygun fiyatlarla kullanın!​

M2M (machine-to-machine) data paketleri, araç takip, kamera ve güvenlik sistemleri gibi makineler arası iletişim uygulamalarında, çok hesaplı data kullanım imkanı sağlamak üzere hazırlanmıştır.

Akıllı Binalar, Beldeler ve Uzaktan Yönetilen Tarım Alanları

Gelişen teknolojiyle birlikte, gün geçtikçe önemi artan M2M uygulamaları, bina otomasyonundan enerji sektörüne, lojistikten ulaşıma, sağlıktan tarım ve hayvancılığa kadar çok geniş bir yelpazede hayatınızı kolaylaştırıyor. Takip ve gözlem çözümleri ile sahadaki araç ve ekiplerinizi uzaktan yönetmek, onlara bulundukları pozisyona göre görev atamak artık mümkün. Ayrıca telemetrik çözümler (uzaktan ölçüm ve kontrol) kullanarak akıllı bina ve beldeler oluşturmak, hayvan barınakları ve tarım alanlarını takip ve kontrol etmek çok kolay!

İşiniz İçin En Etkin Çözüm

Tasarruf, verimlilik ve karlılık M2M'in getirilerinden sadece bir kaçı. M2M kullanan işletmeler uzaktan kontrol ile bakım ve onarım masraflarını düşürerek tasarruf sağlıyor, ekip ve araçlarının, anlık kontrol ve yönlendirmelerle verimliliğini arttırıyor; artan hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile karını büyütüyor. Siz de işletmenizde M2M çözümlerini kullanmak için Türk Telekom satış yöneticiniz, size en yakın Türk Telekom Kurumsal Bayi veya Türk Telekom müşteri hizmetleri ile irtibata geçin, işinize en etkin çözümü Türk Telekom ile getirin.


51,79TL1 Ay

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

M2M Tarifesi ile sunulan 100 MB Data’ya ek olarak aşağıdaki M2M Paketlerini kullanabilirsiniz.

M2M Data PaketiTaahhütsüz12 ay Taahhütle24 Ay Taahhütle
10 GB51,79 TL40,39 TL35,25 TL

Fiyatlara KDV (20%) ve ÖİV (10%) dahildir.


M2M Paket fiyatları M2M Tarifesi fiyatlarına ek olarak alınmaktadır.

 • M2M Data Paketleri’nden kurumsal faturalı aboneler yararlanabilecektir.
 • M2M Paketleri'nden sadece M2M Tarifesi’nde bulunan müşteriler faydalanabilecektir. M2M Paket ücretleri M2M tarife ücretlerine ek olarak ödenecektir.
 • M2M Paketleri iptal edilmediği sürece her fatura dönemi otomatik olarak yenilenecektir. Taahhütlü paketlerde taahhüt bitiminden sonraki aylarda ücretlendirme taahhütsüz paket fiyat üzerinden devam edecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir.
 • Paketlerin aktivasyon ve deaktivasyon aylarında aylık paket ücretleri gün bazında hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • M2M Paketleri kapsamında sunulan data hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacaktır ve fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyip 3. şahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan Data faydaları sadece yurtiçinde geçerli olacaktır.
 • M2M Paketleri içeriğinde sunulan data aşımı durumunda aşan kullanım 5,10 TL/100 MB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • M2M Paketi alan abonelerin 3G aboneliği otomatik olarak başlatılacaktır.
 • M2M Paketleri sadece M2M amaçlı servislerde kullanıma sunulabilir, aksi takdirde abonenin M2M Paketi kullanımı iptal edilecek ve varsa yararlandığı indirimler cezai bedel olarak yansıtılacaktır.
 • M2M Paketinin M2M Tarifelerinden herhangi birine tanımlanması durumda M2M Hat kullanım koşulları taahhütnamesi imzalanmalı ve gerekli koşullar yerine getirilmelidir (Hatlar internet apn’e kapatılmalı ve Kurumsal apn tanımlanmalıdır).
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini M2M tarifeleri dışında bir tarifeye geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından haklı nedenle kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka 3. gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını başka bir operatöre taşıması veya taahhütlü M2M Paketi aboneliğinin iptalini talep etmesi halinde, abone, M2M Paketlerinden yararlanmaya devam edemeyecek, taahhütnamede de belirtildiği şekilde fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren o tarihe kadar uygulanan indirimlerin tümü düzenlenecek olan faturasına tek seferde yansıtılacaktır.
 • M2M Paketleri’ne Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları ile kayıt olunabilecektir. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.

M2M Tarifesi ve M2M Paketleri taahhütnamesi için ​tıklayınız.

Bilgi için ücretsiz arayın: 444 1 550İlginizi Çekebilir

20 GB M2M Paketi

20 GB

İnternet

72,51TL

1 Ay

30 GB M2M Paketi

30 GB

İnternet

93,22TL

1 Ay

50 GB M2M Paketi

50 GB

İnternet

113,94TL

1 Ay