FCT 200 Tarifesi

200 DK

Konuşma

Şirket İçi Limitsiz Konuşma

FCT 200 Tarifesi

Şirketinizin sabit telefon giderlerini, Türk Telekom FCT tarifeleri ile düşürün!
TÜRK TELEKOM FCT tarifelerinden şirket ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçerek, her yöne ve şirket içi özgürce konuşabilir; şirketinizin sabit telefon giderlerini düşürebilirsiniz.

19,68TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Aylık Sabit 19,68 TL
Aylık Ücretsiz Görüşme Süresi ŞİRKET İÇİ LİMİTSİZ

Her Yöne 200 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Şirket İçi, Türk Telekom ve Ev-İş Hatlarını Aramak 1,91 TL / dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Diğer GSM Yönlerini Aramak 1,36 TL / dk​

444 1 550 Türk Telekom Mobil Kurumsal Müşteri Hizmetleri aramaları; eğer tarifede, sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa; bu yönlerden düşülecek, eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusu ise, sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilecektir.

Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.

2 Kasım 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması, abone talebi üzerine hattın belirli süre için haberleşme hizmetleri kullanımından sınırlanması ve süre sonunda/abone talebi halinde tekrar aktive edilmesi durumunda son aya ait tarife aylık ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılacaktır.

15 Nisan 2012 tarihi itibariyle, kurumsal kobi faturalı hat aboneleri için geçerli olacak şekilde; abone talebi üzerine faturasız tarifelere geçiş yapılması durumunda hat başı 20 TL abonenin son faturasına yansıtılacaktır.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Sürprizsiz Fatura Tarifesi aboneleri; yukarıda sunulan dakika paketlerini satın almadıkları durumda, yurtiçi her yöne konuşmaları 57,83 Krş/dk olarak ücretlendirilecektir.

Abonelerin aktivasyonu SMS ve data kullanımına kapalı olarak yapılacaktır. SMS ve data kullanımının açtırılmak istenmesi durumunda, şirket yetkilisinin çağrı merkezini araması yoluyla kullanıma açılabilecektir.

Sürprizsiz Fatura Tarifesi aboneleri; ek bir data paketi satın almadıkları durumunda; yurtiçi data kullanımı aşağıdaki gibi ücretlendirilecektir.

 0-1 MB arası 4,08 TL

1-10 MB arası 15,3 TL

10-50 MB arası 15,3 TL ve 10 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 1,02 TL,

50 MB üzeri kullanımlarda 56,1 TL ve 50 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 0,51 TL

Sürprizsiz Fatura Tarifesi aboneleri; ek bir SMS paketi almadıkları durumda, yurtiçi her yöne SMS 41,56 Krş./SMS ücretlendirilecektir.

Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi (İŞLETMECİ hatlarına, diğer GSM yönlerine ve sabit hatlara) kullanımlarda geçerlidir. Paket dakikaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.Paket dakikaları 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, SMS gönderimlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.

Tarife, limitinde duran tarife olması sebebiyle, Paket kapsamında sunulan dakikalar bittiğinde yalnızca operatör şirketler yönüne görüşme yapılabilecektir. Operatör içi şirketler yönüne aramalar dışında arama yapılamayacak olup bu durumda aşım ücreti hesaplanmayacak ve aboneye yansıtılmayacaktır.

Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan Paket dakikaları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Sunulan Paket dakikaları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Sürprizsiz Fatura Tarifesi; yeni aktivasyon ve numara taşıma ile tarifeye dâhil olan kurumsal aboneler ile mevcutta kurumsal abonesi olan ya da bireysel abonelikten kurumsal aboneliğe geçiş yapanlara açık olacaktır.

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

Tarifeye başvuru kurumsal satış yöneticileri aracılığıyla gerçekleştirilecektir.İlginizi Çekebilir

FCT 750 Tarifesi

750 DK

Konuşma

Şirket İçi Limitsiz Konuşma
50,76TL

Aylık

FCT 1250 Tarifesi

1250 DK

Konuşma

Şirket İçi Limitsiz Konuşma
81,83TL

Aylık

FCT 350 Tarifesi

350 DK

Konuşma

Şirket İçi Limitsiz Konuşma
30,04TL

Aylık