Mobil İşyerim Tarifesi

 
 

Mobil İşyerim Tarifesi

 
 

Mobil İşyerim Tarifesi

​​​​Türk Telekom'dan interneti katlayan teklifler!

Tarife Bilgisi

Maksimum internet en iyi fiyata Mobil İşyerim tarifesinde! Üstelik internet limitinde duruyor, size sürpriz fatura yaşatmıyor! Türk Telekom müşterileri mobil tarifesindeki interneti 2'ye katlıyor!

 Mobil İşyerim Eko PaketiMobil İşyerim Süper Paketi
Taahhütsüz Aylık Ücret320 TL​35​0​ TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet *2 GB*4 GB*
Aylık Ücretsiz Heryöne Görüşme Süresi1000 Dk​1000 Dk
Aylık Ücretsiz SMS1000 SMS1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz SMS Bittiğinde Yurtiçi SMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Tabloda gösterilen cepten internet faydası Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterisi olmayan aboneler belirtilen cepten internet hakkından faydalanamayacak olup, bahse konu aboneler tabloda gösterilen cepten internet faydasının yarısı miktarında internet hakkından faydalanabilirler.

** Yalnızca Ücretsiz Deneme Kampanyası için geçerlidir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, Mobil İşyerim tarifelerine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Mobil İşyerim Kampanyasına katılma yolu ile 12 ya da 24 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. Taahhütlü fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Tüm paketler, tarifen yurtdışında servisinden yararlanabilir. Bu sayede, Yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve smsler yurt dışında da kullanılabilir! 

Servisten faydalanmak için "TARIFEN YURTDISINDA" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.

Tarifen yurtdışında servisinin detayları için tıklayınız.

 • Mobil İşyerim Tarifelerine Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve kısa mesaj yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Mobil İşyerim Eko Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 60 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 1.000 dakika, 1.000 SMS ve 1 GB internet sunulmaktadır. Mobil İşyerim Eko tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Mobil İşyerim Eko Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 27 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 21 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 29 TL’dir.
 • Mobil İşyerim Süper Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 70 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 1.000 dakika, 1.000 SMS ve 2 GB internet sunulmaktadır. Mobil İşyerim Süper tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Mobil İşyerim Süper Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 39 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 33 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 40 TL’dir.
 • Mobil İşyerim Maksi Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 90 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, 2.000 SMS ve 3 GB internet sunulmaktadır. Mobil İşyerim Maksi tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon ya da tarife değişikliği ile gelip, Mobil İşyerim Maksi Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 45 TL’dir. 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle teklif abone alımına kapatılmıştır. İlgili tekliften faydalanmakta olan mevcut müşteriler aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.
 • Mobil İşyerim Ultra Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 110 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, 2.000 SMS ve 4 GB internet sunulmaktadır. Mobil İşyerim Ultra tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Mobil İşyerim Ultra Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 55 TL, 12 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 45 TL’dir. 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle teklif abone alımına kapatılmıştır. İlgili tekliften faydalanmakta olan mevcut müşteriler aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.
 • Mevcutta Türk Telekom abonesi olan ve  Mobil İşyerim tarifelerine numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş, yeni hat aktivasyonu yada tarife değişikliği yoluyla ile taahhütlü yada taahhütsüz şekilde gelen abonelere tarifelerindeki internet miktarı kadar hediye internet 23.06.2016 tarihi itibariyle tarifede kalınan süre boyunca verilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikaların aşılması durumunda yurt içi her yöne konuşma için tıklayınız.
 • SMS kullanımı yapıldığı durumda yurtiçi her yöne SMS aşım ücreti için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Mobil İşyerim Tarifelerindeki müşterilerimiz bireysel/kurumsal faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer mesajlaşma ve cepten internet paketlerini satın alamayacak, sadece Mobil işyerim tarifelerine özel sunulan ek dakika, SMS ve internet paketlerini satın alabileceklerdir.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • Tarife kapsamında yer alan, hediye edilen ve ek paket olarak alınan internet paketleri limitinde durma özelliğine sahiptir.
 • Mevcut durumda 12 ya da 24 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler sadece aynı taahhüt süresine sahip üst tekliflere geçtiğinde cayma bedeli faturaya yansıtılmazken, 13.11.2018 tarihi itibarıyla ilgili kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanmakta olan müşteriler İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife Kampanyası ve Mobil İşyerim Kampanyası kapsamında sunulmakta olan 12 ve 24 fatura dönemi taahhütlü üst tekliflere (yüksek fiyatlı) geçtiğinde de cayma bedeli yansıtılmayacaktır. Aynı şekilde, 13.11.2018 tarihi itibarıyla ilgili kampanyadan 24 fatura dönemi faydalanmakta olan müşteriler İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife Kampanyası ve Mobil İşyerim Kampanyası kapsamında sunulan 24 fatura dönemi taahhütlü üst tekliflere (yüksek fiyatlı) geçtiğinde de cayma bedeli yansıtılmayacaktır. 12 fatura dönemi veya 24 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler üst tekliflere geçtiğinde, abone talebi doğrultusunda taahhüt süresi yeniden başlatılabilecek ya da kaldığı yerden devam edebilecektir.
 • Taahhüdün kaldığı yerden devam etmesi veya yeniden başlamasını takiben taahüüdün bozulması halinde;
  • Taahhüdün bozulma tarihi mevcut tarifenin taahhüt bitişinden önce ise, yeni üst tarifenin geçiş tarihine kadar mevcut tarifeden sağlanan indirimler ve yeni üst tarife kapsamında sağlanan indirimlerin toplamı ile yeni tarifenin taahhüdü kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık sabit ücret tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılır.
  • Taahhüdün bozulma tarihi mevcut tarifenin taahhüt bitişinden sonra ise, yeni üst tarife kapsamında sağlanan indirimlerin toplamı ile yeni tarifenin taahhüdü kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık sabit ücret tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.


İlginizi Çekebilir