Tarifenizi Oluşturun

Smart Business 600 Tarifesi

600 DK

Konuşma

 
 
Seçtiğin Kadar Öde

Smart Business 600 Tarifesi

Smart Business neden çok avantajlı? Smart Business ile dilediğiniz tarifeyi yaratma özgürlüğü sizin!​

Türk Telekom'd​an tüm işletmelere görülmemiş rahatlık ! Smart Business Tarifesinden ihtiyacınıza uygun konuşma, mesajlaşma ve data paketlerini seçin, seçtiğiniz kadar ödeyin.​

Üstelik 01.01.2018 itibari ile Smart Business Tarifesine numara taşıma ve yeni hat alarak gelen aboneler Smart Business Yurtdışında Kampanyası ve Prime Business ayrıcalıklarının tadını çıkarıyor!
Ek Bilgiler

Tarifenizi Oluşturun
İhtiyacınıza Uygun Ek SMS
39,78TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Smart Business Konuşma Paketleri

Türk Telekom Aboneleri ile Limitiz Görüşme*
Smart Business 600 Tarifesi​
Her Yöne Konuşma ***600 DK
Aylık ücret39,78 TL
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra;
Yurtiçi Her Yöne Dakika Ücreti73,78 Kr / DK
Yurtiçi Her Yöne SMS Ücreti53,04 Kr / SMS

* Tabloda belirtilen Tüm Türk Telekom Aboneleri ile Sınırsız görüşme, tarifeye numara taşıma ya da yeni aktivasyon yoluyla 01.01.2018 tarihinden itibaren Smart Business Tarifelerine gelen aboneler için geçerlidir.

***Smart Business Her Yöne Konuşma Paketleri'nden yararlanmak için aylık 16,32 TL karşılığında Tüm Türk Telekom Aboneleri ile limitsiz görüşme sunan baz paketi alınmalıdır. Yukarıda belirtilen her yöne konuşma paket ücretlerine, bu paketin fiyatı dahildir.

 • Smart Business Baz Paket hariç tüm paketler, Tarifen Yurtdışında servisinden yararlanabilir. Bu sayede, yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve SMS'ler geçerli ülkelerde kullanılabilir !
 • Servisten faydalanmak için "TARIFEN YURTDISINDA" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.
 • Tarifen yurtdışında servisinin detayları için tıklayınız.​


Mesajlaşma Paketleri

SMS 50 SMS 100 SMS 250 SMS 500 SMS 1000 SMS 5000 SMS
v5,10 TL6,12 TL9,18 TL14,28 TL19,38 TL24,98 TL

İnternet Paketleri

İnternet 1 GB 2 GB 4 GB 6 GB 8 GB 10 GB 15 GB 20 GB 30 GB 50 GB 500 GB
Aylık ücret 15,30 TL19,38 TL25,50 TL32,64 TL39,78 TL51 TL66,29 TL81,59 TL112,19 TL152,99 TL1825,66 TL


Limitinde Duran İnternet Paketleri

İnternet PaketiAnahtar Kelime İnternet Paketi
Smart Business 1 GB İnternetPaketiSB 1 GB
Smart Business 2 GB İnternetPaketiSB 2 GB
Smart Business 4 GB İnternetPaketiSB 4 GB
Smart Business 6 GB İnternetPaketiSB 6 GB
Smart Business 8 GB İnternetPaketiSB 8 GB
Smart Business 10 GB İnternetPaketiSB 10 GB
Smart Business 15 GB İnternetPaketiSB 15 GB
Smart Business 20 GB İnternetPaketiSB 20 GB
Smart Business 30 GB İnternetPaketiSB 30 GB
Smart Business 50 GB İnternetPaketiSB 50 GB
Smart Business 1 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 1 GB FS FS
Smart Business 2 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 2 GB FS
Smart Business 4 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 4 GB FS
Smart Business 6 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 6 GB FS
Smart Business 8 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 8 GB FS
Smart Business 10 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 10 GB FS
Smart Business 15 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 15 GB FS
Smart Business 20 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 20 GB FS
Smart Business 30 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 30 GB FS
Smart Business 50 GB LimitindeDuran İnternet PaketiSB 50 GB FS


Paketsiz data kullanım ücretleri:

 • 0-1 MB arası 4,8 TL
 • 1-10 MB arası 15,3 TL
 • 10-50 MB arası 15,3 TL ve 10 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 1,02 TL,
 • 50 MB üzeri kullanımlarda 56,1 TL ve 50 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 0,51 TL ile ücretlendirilecektir.

Data paketi paket aşım ücreti 6,12 TL/100 MB 'dır.

Dilediğiniz paketi seçin, rahatça mesajlaşın, cepten internete girin!

Konuşmak yetmez diyorsanız, satın alınmak istediğniz pakete karşılık gelen anahtar kelimeyi 6368'e gönderin iletişime ara vermeyin ! Örnek: SB 100 SMS yazın 6368'e gönderin, 6,12 TL'ye heryöne 100 SMS gönderin.


Smart Business AnahtarKelime SMS Paketi Bilgisi
PaketAnahtar Kelime SMS Paketi
50 SMSSB 50 SMS
100 SMSSB 100 SMS
250 SMSSB 250 SMS
500 SMSSB 500 SMS
1000 SMSSB 1000 SMS
5000 SMSSB 5000 SMS

Paket iptalleri için IPTAL paket ismi yazıp 6368'e gönderebilirsiniz. Örneğin: IPTAL SB 50 SMS Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz. 29.01.2013 tarihinden itibaren Smart Business Sabit Hatlarla Limitsiz Paketi yeni abone alımına kapatılmıştır. 444 1 550 Türk Telekom Mobil Kurumsal Müşteri Hizmetleri aramaları; Eğer tarifede, sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa; bu yönlerden düşülecek, eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusu ise, sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilecektir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir.

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.
 • Konuşma paketlerinde yer alan dakikalar Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine de geçerlidir.
 • 04.11.2016 tarihi itibarıyla Smart Business tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • 2 Kasım 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması, abone talebi üzerine hattın belirli süre için haberleşme hizmetleri kullanımından sınırlanması ve süre sonunda/abone talebi halinde tekrar aktive edilmesi durumunda son aya ait tarife aylık ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılacaktır.
 • 15 Nisan 2012 tarihi itibariyle, kurumsal kobi faturalı hat aboneleri için geçerli olacak şekilde; abone talebi üzerine faturasız tarifelere geçiş yapılması durumunda hat başı 20 TL abonenin son faturasına yansıtılacaktır.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Smart Business'ta bulunan kurumsal müşterilerimiz her bir paketten en fazla bir tane satın alabilecektir.
 • Smart Business'ta olan kurumsal müşterilerimiz sadece yukarıda belirtilen Dakika, SMS ve Data paketlerini satın alabileceklerdir. Türk Telekom tarafından kurumsal/bireysel müşterilerimize sunulan diğer SMS, Dakika ve Data paketlerinden yararlanamayacaktır.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • 01.01.2018 tarihinden önce Avantajlı Kurumsal Menü Tarifesinden yararlanmakta olan mevcut müşterilerimiz, aynı koşullardan faydalanmaya devam edeceklerdir. Bu müşterilerimiz için Türk Telekom'lu tüm işletmelerle sınırsız görüşme faydası sadece 1200dk ve üstü ses tarifelerinde sunulabilmektedir. Prime Business özelliği ise 01.01.2018 öncesi Avantajlı Kurumsal Menü tarifesine dahil olan müşterilerimizde geçerli değildir.​
​​

İlginizi Çekebilir