Zengin Yurt Dışı Paketi

3 Gün

Tarifen Ücretsiz

Alo Dünya Paketi
Uluslararası SMS Paketi

Zengin Yurt Dışı Paketi

Cep Dostu 40 GB, Kontrol Sizde Elit ve Bereketli KOBİ 20 GB Tarifesi'ne Yeni Gelen Müşterilerimize Özel Çok Avantajlı Zengin Yurt Dışı Paketi!​
Zengin Yurt Dışı Paketi kapsamı​nda Tarifen Yurt Dışında Servisi’nden 3 gün ücretsiz faydalanma, Alo Dünya Paketi dâhilinde olan ülkeler yönüne (Türkiye’den yurt dışı yönü) geçerli 500 dakika konuşma ve Uluslararası SMS Paketi 12 ay taahhüt ile aylık sadece 91,79 TL.

 • Aktivasyon için ZENGIN YD yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder!
 • Alo Dünya Paketi’nin geçerli olduğu ülkeler için tıklayınız.
 • Tarifen Yurt Dışında servisinin detayları için tıklayınız.

91,79TLAylık

 • Paket, Cep Dostu 40 GB, Kontrol Sizde Elit ve Bereketli KOBİ 20 GB Tarifesi ile birlikte alınabilmektedir.
 • Zengin Yurt Dışı Paketi kapsamında Tarifen Yurt Dışında Servisi’nden 3 gün ücretsiz faydalanma, Alo Dünya Paketi dâhilinde olan ülkeler yönüne (Türkiye’den yurt dışı yönü) geçerli 500 dakika konuşma ve Uluslararası SMS Paketi aylık KDV ve ÖİV dâhil 183,59 TL'dir. Paketlere gelerek 12 fatura dönemi ilgili pakette kalma taahhüdü veren müşteriler, taahhüt süresi boyunca ilgili paketten KDV ve ÖİV dahil 91,79 TL'ye faydalanabilecektir.
 • Müşteriler, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığı ile 12 ay ilgili pakette kalma taahhüdünde bulunarak indirimli paketten yararlanabilecektir. 12 Aylık taahhüt süresi sonrasında paket otomatik olarak sonlanacaktır. Paketler taahhütsüz kullanılamamaktadır.
 • Paketten yeni aktivasyon veya numara taşıma yolu ile kurumsal faturalı Cep Dostu 40 GB, Kontrol Sizde Elit ve Bereketli KOBİ 20 GB Tarifesi’ne gelerek, aktivasyon tarihinden sonraki 30 gün içerisinde kayıt olmak isteyen yeni müşteriler yararlanabilecek olup, mevcut abonelerimiz ilgili paketlerden faydalanamayacaktır.​​
 • Her müşterimiz,paketten sadece 1 kez faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan hakların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan kullanım hakları fatura döneminin sonunda silinecek, bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında fayda kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptali SMS ve müşteri hizmetleri aracılığı gerçekleştirebilecektir. Paket iptali için IPTAL ZENGIN YD yazarak 5555'e ücretsiz SMS gönderilebilir. İptal edilmediği sürece paket taahhüt süresi boyunca her ay otomatik yenilenecektir. Taahhüt süresi içerisinde paket iptali yapılması halinde cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, müşterilere SMS yoluyla bilgi verilecektir. Paketin iptal edilmesi durumunda kalan kullanım hakları geçerlilik süresi olan fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilecek, paketler bir daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkları başka bir hatta transfer edilemeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda olmaması halinde yapılacak kullanımlar, Abone'nin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Taahhüt süresi içerisinde pakete kayıtlı hat ve / veya hatlarının herhangi birinin iptal edilmesi, borcunun ödenmemesi, haberleşmeye kapatılması veya TT Mobil tarafından Abonelik Sözleşmesinin ihlali ve/veya ilgili mevzuat uyarınca hattın ve/veya hatların haklı nedenle kapatılması, hattın başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, bireysel sisteme geçirilmesi, paketin geçerli olduğu tarifeden farklı bir tarifeye geçiş yapılması gibi durumlarda (hepsi " Taahhüt ihlali" olarak nitelendirilmiştir.), ihlalin gerçekleştiği her bir hat açısından ayrı ayrı geçerli olmak üzere, abonenin paketten çıktığı ve / veya ihlalin gerçekleştiği tarihe kadar taahhüt kapsamında sağlanan indirim bedelleri ile kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretlerinin toplamı kıyas edilerek, abone lehine olan tutar abonenin son faturasına cayma bedeli olarak yansıtılacak ve paket kullanımı sonlanacaktır.
 • Müşterinin, paketini iptal etmesi ancak hattın aktif olması durumunda paket ücretinin tamamı alınacak olup, verilen fayda paketin geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde hat iptali olması da söz konusu ise, müşterinin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Tarifen Yurt Dışında servisi Zengin Yurt Dışı Paketi kapsamıyla beraber ilk 3 gün ücretsiz kullanılabilecek, 4. gün itibarıyla Tarifen Yurt Dışında servisi kullanılmaya devam ederse standart günlük ücretlendirme olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yurt Dışı Aranma Paketi

60 DK

Aranma

12,90TL

Aylık

Yalnızca KKTC'de Geçerli

KKTC Konuşma Paketi

60 DK

Konuşma

40,80TL

Aylık