Kazandıran Havuz Kampanyası


Kazandıran Havuz Kampanyası ile son 12 aylık fatura ortalamanızı veya belirli oranlarda fazlasını ödeme sözünüze hediye her yöne dakikalar ve Türk Telekom aboneleri ile görüşeceğiniz bedava dakikalar kazanın!

Kampanyaya şimdi başvurun, hediye dakikalardan siz de faydalanın!

Kampanya başvuruları 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan TT İş Avantaj, İş Avantaj BİZ, İş Avantaj Her Yöne, Kamuya Özel BİZ, Kamuya Özel Her Yöne, Esnafa Özel ve Profesyonellere Özel tarife paketleri ile İş Fikshatt, İş Klasikhatt, İş Konuşkanhatt, İş Saniye Hatt, İş Standarthatt, TT Şirket Hat, Fiks Hatt ya da 444 Standart tarifelerindeyseniz faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil etmek istediğiniz hatlarınızın son 12 aylık fatura ortalamasını veya seçeceğiniz belirli oranlarda fazlasını 12 boyunca koruma sözü vermeniz durumunda tabloda karşılık gelen hediye her yöne dakikalar ve Türk Telekom aboneleri ile görüşeceğiniz hediye dakikalar kazanırsınız:

Fatura ortalamasına göre belirlenen Taahhüt Oranı bilgisi
Fatura ortalamasına göre belirlenen Taahhüt Oranı Taahhüt edilen TL’nin x katı kadar hediye Her Yöne ve Şebeke içi dakikalar
Fatura ortalamasının aynısı 1 katı (Taahhüt edilen TL rakamı)
Fatura ortalamasının %5 fazlası 2 katı (Taahhüt edilen TL rakamı*2)
Fatura ortalamasının %15 fazlası 3 katı (Taahhüt edilen TL rakamı*3)
Fatura ortalamasının %25 fazlası 4 katı (Taahhüt edilen TL rakamı*4)
Fatura ortalamasının %50 fazlası 6 katı (Taahhüt edilen TL rakamı*6)
Fatura ortalamasının %100 fazlası 10 katı (Taahhüt edilen TL rakamı*10)

Kampanya kapsamında kampanyadan faydalanmasını istediğiniz hatlarınız için hem hediye edilecek, hem de tarife paketiniz içindeki dakikaları ortak olarak kullanabilirsiniz.

​​
  • Kampanya iş telefonu, Centrex, TT Dijital İkili Hat, TT Dijital Çoklu Hat, 3 Rakamlı Özel Servis Numaraları, 0800’lü Ücretsiz Aranır Numaralar ve 444’lü Özel Servis Numaraları hizmet türleri için geçerlidir.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
  • Kampanya taahhüt süresi dolmadan kampanyadan çıkmanız durumunda cezai bedel yansır. Kampanyadan ayrıldığınız tarihe kadar yararlandığınız indirimlerin toplamı ile kalan ayların indirimli tarife ücretlerinin toplamı kıyaslanır, düşük olan değer cezai bedel olarak belirlenir.
  • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya yeni hat ekleyebilirsiniz. Yeni hat eklediğiniz durumda taahhüt tutarınız değişmez. Eklenilen hatlar, kalan taahhüt süresi boyunca kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya taahhüt süresi içerisinde taahhüt tutarınızı artırabilirsiniz, bu durumda yukarıdaki tabloya göre daha fazla hediye dakika kazanırsınız. Taahhüt süreniz ve kampanyadan faydalanma süreniz yeniden başlar.
  • Kampanyadan yararlanan hatlarınıza ait son 3 (üç) ay faturasını düzenli ödemeniz gerekir. Son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun olmaması ve şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekir.

Taahhütname için tıklayın.


Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom Ofisleri’nden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.​