Cepte Prestij Çoklu Hat Kampanyası

Cepte Prestije çok hatla gelen abonelere büyük indirim!

Kısa bir süre için 3 ve üzeri hat alımlarında ekstra indirimler Türk Telekom’da sizleri bekliyor!

Kampanya tarihleri arasında Cepte Prestij Midi, Bronze, Silver ve Gold tekliflerine yeni hat alımı, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile aynı fatura dönemi içerisinde 3 ve üzeri hat aktivasyonu yapan ve 24 ay taahhüt veren abonelere ek indirim sunulacaktır.

​​​​​​ ​​​​​​
​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​
​​​​​​​​
​​
Cepte Prestij Çoklu Hat Kampanyası Ücretlendirme Bilgileri
Cepte Prestij Midi Cepte Prestij Bronze Cepte Prestij Silver Cepte Prestij Gold
İnternet 5 GB 10 GB 15 GB 25 GB
Her Yöne Dakika 750 1000 1500 2000
Her Yöne SMS 750 1000 1500 2000
3 ve üzeri hat alımlarında 24 Ay Taahhütlü Fiyat* 26 TL 39 TL 62 TL 89 TL
24 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat 29 TL 43 TL 69 TL 99 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 70 TL 90 TL 120 TL 180 TL

*3 ve üzeri hat alımında hat başına ücrettir.

Kampanyadan sadece 01 Ağustos – 01 Aralık 2018 tarihleri arasında Cepte Prestij Midi, Bronze, Silver ve Gold Tarifelerine yeni hat alımı, numara taşıma ya da şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yoluyla hat aktivasyonu yapan ve 24 ay taahhüt veren müşteriler faydalanabilir. Abonelerin aynı fatura dönemi içerisinde 3 veya üzeri hat aktivasyonu yapması gerekmektedir. Abonelere 3 ve üzeri hat alımlarında 3 ile 10 TL arasında değişen ek indirim uygulanacaktır. İndirim detayları kampanya tablosunda belirtilmiştir.

​​
​​​​
 • Kampanya, 01.08.2018 – 01.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, hat başına 3 ile 10 TL arasında değişen miktarlarda ek indirim verilecektir. Çoklu Hat alımlarında yapılacak olan ek indirimlerin detayları kampanya bilgisi tablosunda belirtilmiştir.  
 • Abone isterse kampanya kapsamında verilen ek indirimi müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilecektir.  
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için kampanya tarihleri içinde ve belirtilen tarife tekliflerinde şirketimiz sistemlerinde yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile aynı fatura döneminde aktif olan 3 ve üzeri sayıda 24 ay taahhütlü hattının olması gerekmektedir.
 • Abonelerin kampanya tarihleri dışında veya belirtilen tekliflerin dışında bulunan hatları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya Cepte Prestijin standart taahhütü üzerine ek indirim vermektedir. Bu taahhütü vermeyen müşteriler kampanya kapsamında sunulan ek indirimden faydalanamayacaktır.
 • Aynı fatura döneminde aktive edilmiş olmayan hatlar kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Abonelerin her fatura dönemi öncesi kampanya kurallarına uygun olarak şirketimiz sistemlerinde aktif olan 3 ve üzeri sayıda hattının olup olmadığı kontrolü sistemsel olarak yapılacak olup, kriterleri sağlayamayan abonelerin indirimleri iptal edilecektir.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemeyecektir. Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan indirim hakkı ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; ancak ilgili tarifeler çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar iletildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Abone’nin, Kampanya’dan yararlanabilmesi için kampanya tarihleri içerisinde belirlenen koşullara uygun olarak aynı fatura döneminde aboneliğe açılan 3 ve üzeri sayıda aktif hattının bulunması ve her bir hatta 24 ay taahhüt vermiş olması ve her fatura kesim döneminde kampanyadan yararlandığı belirtilen 3 ve üzeri sayıda hattının aktif olması gerekmektedir. Kampanya tarihi itibarıyla her fatura kesim döneminde aktivasyonu yapılan aktif hat sayısı kontrolü yapılacak olup, 3 ve üzeri aktif hat kriterini sağlayamayan abonelerin kampanyası sonlanacaktır.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kere faydalanabilecektir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Cepte Prestij Taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​​​​