Cepte Prestij Büyük Fırsat Kampanyası

Cepte Prestij Bronze’da Büyük Fırsat!

​​Cepte Prestij Bronze Tarifesine gelen aboneler tarifelerinin internetini limitinde durduruyor, aşım derdi ortadan kalkıyor!

Kampanya tarihleri arasında Cepte Prestij Bronze Tarifesine gelip 24 ay taahhüt veren aboneler, 5 TL karşılığında sunulan tarifenin internetini durdurma servisinden taahhüt süresi boyunca ücretsiz olarak faydalanır.​​​

​​
Cepte Prestij Tarifesi Ücretlendirme Bilgileri
Konuşma* SMS İnternet 24 Ay Taahhütlü Ücret
1000 DK 1000 SMS 10GB + Limitinde Duran İnternet 43 TL

* Cepte Prestij Bronze tarifesi şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyat, 23.05.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında Cepte Prestij Bronze tarifesine numara taşıma, tarife değişikliği ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile gelip, Cepte Prestij kampanyasına katılarak 24 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. 24 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

​​
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakika ve SMSlerin tükenmesi durumunda, yurtiçi dakika ve SMS başına ücretlendirme 70 kuruştur.
 • Kampanya Kapsamında, Tarife kapsamındaki cepten internet faydasının tükenmesi durumunda, limitinde durdurma servisi devreye girecektir. Limitinde duran özelliği ile paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer.
 • Kampanya, 23.05.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, mevcut durumda 5 TL karşılığında sunulan limitinde duran internet servisi ücretsiz olarak verilecektir.
 • Limitinde duran özelliği ile, paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer.
 • Kampanya Kapsamında Cepte Prestij Bronze Tarifesi + Limitinde Duran İnternet Servisi toplam 43 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Abone isterse IPTAL BRONZE yazıp 5101'e göndererek bu servisi iptal edebilir. Abone servisteki hakkından feragat ederse, tarifesindeki internet faydası bittiğinde standart tarife aşım ücretinden ücretlendirilir. Abone bu servisi tekrar almak isterse 5 TL karşılığında satın alabilecektir.
 • Limitinde duran internet servisi aboneye taahhüt süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir. Taahhüt süresi sonunda abonenin üzerindeki fayda otomatik olarak sonlanacaktır.
 • Kampanya yalnızca Cepte Prestij Bronze teklifine gelip, 24 fatura dönemi taahhüt veren aboneler için geçerlidir. Başka bir Cepte Prestij teklifine gelen ve sonrasında Cepte Prestij Bronze teklifine geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanamaz.
 • Abonenin Cepte Prestij Bronze teklifinden başka üst bir teklife geçmesi durumunda limitinde duran servisi sonlanacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, limitinde durma servisinin geçerli olduğu tarife teklifi dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler servisten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan ücretsiz limitinde durma özelliği ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; ancak ilgili tarifeler çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar iletildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Kampanyaya katılımı müteakiben, kampanyaya kayıt olan hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması veya TT Mobil tarafından Abonelik Sözleşmesi ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, farklı bir kampanya ile değiştirilmesi, tarife değişikliği ve kampanya kapsamında yaralanmakta olduğu mevcut teklifinden düşük fiyatlı teklif değişikliği de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş işleminin yapıldığı dönem faturasına kampanyaya katılım tarihinden itibaren kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş tarihine kadar sağlanan indirimlerin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık taahhüt tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutarı yansıtılır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Cepte Prestij Taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​​​​