Gel Dene Kampanyası

Şimdi Türk Telekom’a gelin; Türk Telekom’un yenilenen mobil altyapısını 10GB hediyesiyle 3 ay deneyin!
​​

Siz de numaranızı taşıyın, 10GB hediye internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsatı kazanın!

Gel Dene Kampanyası'ndan faydalanabilmek için;

 • Önce kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birine numara taşıma yoluyla gelin!
 • Sonrasında 30 gün içerisinde GEL DENE yazıp 5555'e SMS göndererek veya Online İşlemler Uygulaması üzerinden başvuru yaparak kampanyaya kaydolun!

Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerimizden birine numara taşıma yoluyla geldiyseniz, Online İşlemler Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurmak için tıklayınız.

Kampanyaya kayıt olunduğunda, müşterilerimiz 30 gün geçerli 10GB hediye internet hakkına ve ilk 3 fatura dönemi için bedelsiz cayma hakkına sahip olacaklardır.

​​​
​​​

Detaylar

​​

Gel Dene Kampanyası'ndan, Şirketimizce sunulmakta olan kampanyanın geçerli olduğu bireysel ve kurumsal tarifelerden birine numara taşıma yolu ile başarıyla dâhil olup aktivasyon tarihini takip eden 30 gün içerisinde kampanyaya MOİM kanalı üzerinden veya SMS (GEL DENE yazıp 5555'e göndererek) yoluyla başvuran yeni aboneler faydalanabilecektir.

Kampanyaya başvuru/kayıt talebinin sonucu (başarılı/başarısız) müşterinin mobil hattına  SMS ile gönderilecektir

Kurumsal tarifeler için; Smart Business BAZ, Smart Business 300, Smart Business 600, Smart Business 1200, Smart Business 2400, Smart Business 3600, Smart Business 5000, Smart Business 9000, Cep Dostu Tarife 3 GB, Cep Dostu Tarife 6 GB, Cep Dostu Tarife 10 GB, Cep Dostu Tarife 15 GB, Cep Dostu Tarife 20 GB, Cep Dostu Tarife 30 GB, Cep Dostu Tarife 40 GB, Kontrol Sizde Eko, Kontrol Sizde Süper, Kontrol Sizde Maksi, Kontrol Sizde Ultra, Kontrol Sizde Pro, Kontrol Sizde VIP, PTTcell Seçmeli Tarife Teklifleri, Fenercell 14 GB, Fenercell 21 GB, Fenercell 4 GB, Fenercell 7 GB, Menu GSMobile 1200, Menu GSMobile 2400, Menu GSMobile 300, Menu GSMobile 3600, Menu GSMobile 5000, Menu GSMobile 600, Menu GSMobile,  PTTcell İşyerim Tarife Teklifleri bu kampanyadan faydalanacaktır.

Kampanyaya Online İşlemler Uygulaması üzerinden veya SMS yoluyla başvuru yapılabilir.

Online İşlemler Uygulaması-Bana Özel-Avantajlı Paketler menüsü üzerinden başvuru yapılabilir. 

SMS kanalıyla ise, GEL DENE yazıp 5555'e SMS gönderildiğinde başvuru yapılabilir. Kampanyaya başvuru/kayıt talebinin sonucu (başarılı/başarısız) mobil hattınıza  SMS ile gönderilecektir.

Kampanya kaydı ücretsizdir.

10 GB  cepten internet ve 3 ay bedelsiz cayma hakkı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir kampanya ya da paket yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.

 • Kampanya 11 Kasım- 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2020 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Gel Dene Kampanyası'ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde belirli bireysel ve kurumsal tarifelerimizden birine numara taşıma yolu ile başarıyla dâhil olarak aktivasyon tarihini takip eden 30 gün içerisinde kampanyaya Online İşlemler Uygulaması üzerinden veya SMS (GEL DENE yazıp 5555'e göndererek) yoluyla başvuran yeni aboneler faydalanabilecektir
 • Yukarıda belirtilen tüm koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında, tek defaya mahsus olmak üzere kampanya katılımını takiben ilk 30 gün süresince kullanılabilecek 10GB ek cepten internet faydası ve 3 fatura dönemi boyunca bedelsiz cayma hakkı ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Kampanyadan faydalanan müşterilere, ilk 3 fatura dönemi içinde taahhüde aykırılık oluşması durumunda cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Bireysel tarifeler için, Data tarifeleri, Başlangıç Tarifesi, Ortak Tarife, Referans Tarifesi, Selfy Sosyal 4GB, Selfy Sosyal 7GB, Selfy Sosyal 12 GB Tarifeleri, BİMcell, POcell, PTTcell, Teknosacell, Vestelcell gibi iş birliği tarifeleri, Prime 25 Tarifesi, Fırsat Web'de Prime 10GB Tarifesi, Fırsat Web'de Prime 15GB Tarifesi Prime İnternetliye Özel 10GB Tarifesi, Prime İnternetliye Özel 15GB Tarifesi, Prime KatKat 10GB Tarifesi, Prime KatKat 15GB Tarifesi, Prime Eksper Asmayan 10GB Tarifesi, TrabzonCell Fırsat 8GB, GSMobile Fırsat 8GB, Fenercell Fırsat 8GB Tarifesi, KAFKAFCELL Sınırsız 600, GSMobile Rakipsiz 2000, Fenercell Rakipsiz 2000, Erişilebilir Cep 2 GB, Erişilebilir Cep 4 GB, Erişilebilir 6GB Tarifesi, Erişilebilir 8GB Tarifesi ile SMS kanalıyla taahhüt verme kurgusu olmayan tarifeler haricindeki bireysel tarifeler bu kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Kurumsal tarifeler için ise, Smart Business BAZ, Smart Business 300, Smart Business 600, Smart Business 1200, Smart Business 2400, Smart Business 3600, Smart Business 5000, Smart Business 9000, Cep Dostu Tarife 3 GB, Cep Dostu Tarife 6 GB, Cep Dostu Tarife 10 GB, Cep Dostu Tarife 15 GB, Cep Dostu Tarife 20 GB, Cep Dostu Tarife 30 GB, Cep Dostu Tarife 40 GB, Kontrol Sizde Eko, Kontrol Sizde Süper, Kontrol Sizde Maksi, Kontrol Sizde Ultra, Kontrol Sizde Pro, Kontrol Sizde VIP, PTTcell Seçmeli Tarife Teklifleri, Fenercell 14 GB, Fenercell 21 GB, Fenercell 4 GB, Fenercell 7 GB, Menu GSMobile 1200, Menu GSMobile 2400, Menu GSMobile 300, Menu GSMobile 3600, Menu GSMobile 5000, Menu GSMobile 600, Menu GSMobile,  PTTcell İşyerim Tarife Teklifleri bu kampanyadan faydalanacaktır.
 • Aboneler, SMS veya Online İşlemler Uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecektir. SMS yoluyla kampanyaya katılım için GEL DENE yazıp 5555'e gönderilmesi gerekmektedir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda / faydalar kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanyaya kayıt olan müşteri tarifesinde taahhüt vermediyse: 10GB hediye faydası tanımlanır. Müşteri, tarifesine taahhüt verdikten sonra ise ücretsiz cayma hakkından faydalanabilir. İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak kampanya kayıt tarihi baz alınır.
 • Kampanyaya kayıt olan müşteri kampanya kaydı öncesi tarifesinde taahhüt verdiyse: 10GB hediye faydası ve cezasız cayma hakkı tanımlanır. İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak taahhüt başlangıç tarihi baz alınır.
 • Fayda geçerlilik süresi olan 3 fatura döneminin sona ermesinin ardından, hatta tanımlı tarife / taahhüt koşulları çerçevesince taahhüde aykırılık oluşması durumunda kampanya kapsamında olan 3 fatura döneminde sunulan indirimler de dâhil olacak şekilde sunulan indirimler ile kalan ay ücretlerinin tahakkuk etmemiş kısmı kıyas edilerek müşterinin lehine olan tutar, cayma bedeli olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan ücretsiz internet hakkının süresi 30gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan ücretsiz internet faydası yurt içinde internet apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan intrrnet hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarife üzerinden ücretlendirilme yapılır.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan internet hakları transfer edilemez.
 • Kampanyaya kayıt olup hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifemize geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı fayda / faydalar iptal edilecektir.
 • Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​