Kontrol Sizde Çoklu Hat Kampanyası

Kontrol Sizde Tarifelerine 3 ve üzeri hat ile gelen kurumsal abonelere ek indirim!
​​

Kampanya tarihleri arasında Kontrol Sizde Süper, Maksi, Ultra, Pro ve VIP tarifelerine yeni hat alımı, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu gelen ve aynı fatura dönemi içerisinde 3 ve üzeri hat aktivasyonu yaparak 12 ay taahhüt veren abonelere ek indirim sunulacaktır.​​​​

​​​​
Kontrol Sizde Çoklu Hat Kampanyası Ücretlendirme Bilgileri
Kontrol Sizde Süper Kontrol Sizde Maksi Kontrol Sizde Ultra Kontrol Sizde Pro** Kontrol Sizde VIP**
İnternet 4 GB 8 GB 12 GB 20 GB 30 GB
Her Yöne Dakika* 1000 1000 2000 3000 3000
Her Yöne SMS 1000 1000 2000 3000 3000
Taahhütsüz Aylık Ücret 80 TL 90 TL 100 TL 150 TL 210 TL
12 Fatura Dönemi Taahhütlü Standart Fiyat 35 TL 45 TL 55 TL 85 TL 125 TL
3 ve üzeri hat alımlarında 12 Ay Taahhütlü Fiyat* 31 TL 40 TL 49 TL 76 TL 112 TL

*3 ve üzeri hat alımında hat başına ücrettir.

Kampanyadan sadece 4 Kasım 2019 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında, Kontrol Sizde Süper, Maksi, Ultra, Pro ve VIP tarifelerine yeni hat alımı, numara taşıma ya da şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yoluyla hat aktivasyonu yapan ve 12 ay taahhüt veren kurumsal aboneler faydalanabilir. Abonelerin aynı fatura dönemi içerisinde 3 veya üzeri hat aktivasyonu yapması gerekmektedir. İndirim detayları kampanya tablosunda belirtilmiştir.

​​​
​​​​​​
 • Kampanya, 04.11.2019 – 30.04.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, 12 ay taahhüt indirimine ek olarak hat başına 4 ile 13 TL arasında değişen miktarlarda ek indirim verilecektir. Çoklu Hat alımlarında yapılacak olan ek indirimlerin detayları kampanya bilgisi tablosunda belirtilmiştir.  
 • Kontrol Sizde Eko tarifesi kampanya kapsamı dışındadır. Bu tarifede olan hat veya hatlar varsa 3 hat barajı içerisinde sayılmayacaktır.
 • Abone isterse kampanya kapsamında verilen ek indirimini müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilecektir.  
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için kampanya tarihleri içinde ve belirtilen tarife tekliflerinde şirketimiz sistemlerinde yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile aynı fatura döneminde aktif olan 3 ve üzeri sayıda 12 ay taahhütlü hattının olması gerekmektedir.
 • Abonelerin kampanya tarihleri dışında aktive edilen veya kampanya katılım şartlarını sağlamayan  hatları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında Kontrol Sizde tarifelerinin standart taahhütlü ücretleri üzerinden ek indirim verilmektedir.
 • Aynı fatura döneminde aktive edilmiş olmayan hatlar kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemeyecektir. Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan indirim hakkı ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; sadece hat başına 12 aylık taahhüt nedeniyle sağlanan indirim ile kalan aylar boyunca ödenecek indirimli tarife ücretleri karşılaştırılarak lehinize olan ücret yansıtılacaktır.
 • Abone’nin, Kampanya’dan yararlanabilmesi için kampanya tarihleri içerisinde belirlenen koşullara uygun olarak aynı fatura döneminde aboneliğe açılan 3 ve üzeri sayıda aktif hattının bulunması ve her bir hatta 12 ay taahhüt vermiş olması ve her fatura kesim döneminde kampanyadan yararlandığı belirtilen 3 ve üzeri sayıda hattının aktif olması gerekmektedir.
 • Kampanya tarihi itibarıyla her fatura kesim döneminde aktivasyonu yapılan aktif hat sayısı kontrolü yapılacak olup, 3 ve üzeri aktif hat kriterini sağlayamayan abonelerin kampanyası sonlanacaktır.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kere faydalanabilecektir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. taahhüt süresi bitiminde fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
​​​​​​​​