Yıldızlı Günlere Özel Ücretsiz Limitinde Duran İnternet Kampanyası


Kampa​nya Bilgisi

Türk Telekom kurumsal bayileri aracılığı ile Cepte Prestij Tarifelerinden birine gelen ya da numarasını bu tarifelere taşıyan işyerleri tarifelerinin internetlerini ücretsiz limitinde durduruyor, aşım derdi bitiyor!

​​
Yıldızlı Günlere Özel Ücretsiz Limitinde Duran İnternet Kampanyası Ücretlendirme Bilgileri
Cepte Prestij Mini* Cepte Prestij Midi Cepte Prestij Bronze Cepte Prestij Silver** Cepte Prestij Gold**
İnternet 2 GB 5 GB 10 GB 15 GB 25 GB
Her Yöne Dakika 500 750 1000 1500 2000
Her Yöne SMS 500 750 1000 1500 2000
24 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat 15 TL 25 TL 39 TL 69 TL 99 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 50 TL 70 TL 90 TL 120 TL 180 TL

*Kampanya taahhütnamesinin imzalanmasından önceki son 30 gün içerisinde Türk Telekom sabit hat aboneliğini başlatmış olan müşterilerimiz, tercih etmeleleri durumunda, Cepte Prestij Mini paketten her fatura dönemi 15TL'ye faydalanabilirler. Bu abonelerin, Türk Telekom sabit hat sözleşmelerini ibraz etmeleri gerekir. Türk Telekom sabit aboneliği başlatmadan yalnızca Cepte Prestij Mini paketten faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise her fatura dönemi 19TL'ye faydalanabilirler. Bu durumda müşterilerimize 24 ay boyunca her ay 1GB cepten internet hediye edilir.

** Cepte Prestij Silver ve Cepte Prestij Gold Tarifesi aboneleri, data paylaşım özelliği hariç olarak Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir.

Prime Business detayları için tıklayınız.

Cepte Prestij Bronze, Silver ve Gold tarifeleri şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

​​
 • Yıldızlı Günlerde Türk Telekom Kurumsal bayileri aracılığı ile Cepte Prestij tarifelerinden herhangi birine numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelen ve 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren aboneler tarifelerinin internetlerini ücretsiz olarak 6 fatura dönemi boyunca limitinde durduruyor.
 • Cepte Prestij Tarifeleri detayları için tıklayınız.
 • Kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Türk Telekom kurumsal bayileri aracılığı ile Cepte Prestij Tarifesi kapsamında sunulan tekliflerden herhangi birine numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla gelerek, 24 fatura dönemi boyunda tarifede kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Abonelere limitinde durma özelliği kampanya bitiş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde şirketimiz tarafından tanımlanacaktır. Tanımlama sonrası abonelere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya 24.04.2018 – 26.04.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Cepte Prestij Tarifelerinden herhangi birine numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelen, 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Limitinde durma özelliğikapsamında 6 fatura dönemi boyunca Cepte Prestij Tarifesi’nin ilgili tekliflerinin yurt içi internet kullanımlarında, teklifler kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından bağlantı hızı 1Kbps'ye düşecek ve aşım olmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz limitinde durma özelliğinin geçerlilik süresi 6 fatura dönemi olup, geçerlilik süresi sona erdikten sonra aboneye SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • 6 fatura dönemi sonunda verilen fayda otomatik olarak yenilenmeyecek olup, aboneler mevcut tarifesinin standart aşımları üzerinden ücretlendirileceklerdir. 6 fatura dönemi sonunda aboneler isteği doğrultusunda SMS göndermek suretiyle tarife kapsamında sunulan data hakkı için limitinde durma özelliğini 5 TL karşılığında satın alabilecektir.
 • 6 fatura dönemi sonunda limitinde duran servisinin devam etmesi isteniyor ise; DURDUR yazıp 5555’e SMS gönderilerek faydalanılabilir.
 • Aboneler verilen faydayı kullanmak istememeleri halinde iptal edebileceklerdir. İptal etmek için IPTAL yazıp 5101’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kere faydalanabilecektir.
 • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, limitinde durma servisinin geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler servisten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan ücretsiz limitinde durma özelliği ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; ancak ilgili tarifeler çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar iletildiği şekilde uygulanacaktır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülükler üçüncü kişi/kişilere devredemeyecektir.
​​