TTVPN Geçici Hız Artırımı Kampanyası

Türk Telekomlu iş yerleri GSM yönlerini de avantajlı fiyatlardan arayabiliyor! GSM Konuşturan Havuz Kampanyası ile 12 ay abonelik sözü vermeniz durumunda aylık alacağınız GSM Konuşturan Havuz dakikalarınızı Kurumsal Havuzlarınızdaki tüm aboneler ile ortak kullanabilirsiniz.

Kampanya 01.04.2016 tarihine kadar geçerlidir.Kampanya kapsamında aşağıdaki 3 adet Konuşturan GSM Havuz Paketi’nden birini tercih edebilirsiniz:

  • Aylık 1.000.000 dk GSM yönüne arama taahhüdü vermeniz durumunda GSM yönüne taahhüt ettiğiniz miktar kadar yapacağınız aramalar için vergiler dahil aylık 65.000 TL ödersiniz. Paket kapsamındaki dakikayı aşmanız halinde aşan her dakika için vergiler dahil 12 Kr/dk paket aşım ücreti ödersiniz.
  • Aylık 2.000.000 dk GSM yönüne arama taahhüdü vermeniz durumunda GSM yönüne taahhüt ettiğiniz miktar kadar yapacağınız aramalar için vergiler dahil aylık 126.000 TL ödersiniz. Paket kapsamındaki dakikayı aşmanız halinde aşan her dakika için vergiler dahil 12 Kr/dk paket aşım ücreti ödersiniz.
  • Aylık 3.000.000 dk GSM yönüne arama taahhüdü vermeniz durumunda GSM yönüne taahhüt ettiğiniz miktar kadar yapacağınız aramalar için vergiler dahil aylık 183.000 TL ödersiniz. Paket kapsamındaki dakikayı aşmanız halinde aşan her dakika için vergiler dâhil 6,1 Kr/dk paket aşım ücreti ödersiniz.
​​​​​​​​​​​

  • ​​Kampanyadan Kurumsal Havuz aboneliğiniz varsa ve 12 ay abonelik sözü vererek katılabilirsiniz.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınızın devri veya iptali durumunda kampanyadan çıktığınız varsayılır.
​​ ​​​​

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom Müdürlükleri’nden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.​

Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.​​​​​​

​​ ​​

​ <p>Taahhüt süresi boyunca uygulanacak olan ücret sabitlenir ve herhangi bir değişime uğramaz</p>


Ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilemez.

Kampanya kapsamındaki tüm GSM havuz paketlerinde GSM yönüne yapılan aramalarda İş Avantaj 3 Yöne Tarifelerinin ücretlendirme periyodu geçerlidir.