Türk Telekom’dan perakende TTÜNEL müşterilerine avantajlı kampanya!

TTÜNEL devrenize kullanım sözü verin indirim kazanın!

Kampanya 16.09.2019 tarihine kadar geçerlidir.​​​​

  • Türk Telekom perakende TTÜNEL müşterisi iseniz kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanyaya başvuru tarihleri olan 17.09.2018 ile 17.09.2019 tarihleri arasında başvurabilirsiniz.
  • Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında başvuruda bulunduğunuz 1 GBPS ve üstü hızlarda yeni TTÜNEL devre başvurularında 24 aylık taahhüt karşılığında aylık ücretler üzerinden %27,50 indirim uygulanacaktır.
  • Taahhüt süresi boyunca kampanyadan faydalandırılan devreler için hız değişikliği yapılabileceksiniz, ancak kampanyaya dahil olunan tarihteki hızın altındaki bir hıza ise hız düşümü yapılamayacaktır.
  • Kampanyanın tanımlandığı devrenin iptali durumunda taahhüdünüz iptal edilir ve cezai süreç başlatılır.
  • Devrelerin kampanyadan yararlanabilmesi için son 6 ay içerisinde aynı adreslerde iptal ya da hız düşümü yapılmamış olması gerekmektedir.

​​TTünel Yüksek Hızda İndirim Kampanyası taahhütnamesi için tıklayın.​

​​ ​​ ​​

​​Kampanyadan 1 Gbps ve üstü hızlarda olmak üzere kampanya başlangıç tarihinden önce tesisine başlanmış ancak kampanya başlangıç tarihinde tesisi henüz tamamlanmamış veya kampanya başvuru dönemi içerisinde tesis talebinde bulunulmuş devreleriniz için faydalanabilirsiniz.​

Kampanyaya 24 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.​​​

​​Abone, Türk Telekom’dan almakta olduğu TTÜNEL Hizmeti’nin Türkiye sınırları içerisinde ücreti karşılığında bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Abone’nin, taahhüt süresi içerisinde nakil talebinde bulunması durumunda, söz konusu talep teknik imkanlar ölçüsünde karşılanacaktır. Nakli yapılan abonelik, koşulları sağladığı sürece Kampanya kapsamında kendisine sunulan kazanımlardan (taahhüdünün kalan süresi kadar) yararlanmaya devam eder.​