Taahhüt sözüne 2 Kat Hız Bizden!

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için taahhüt verin iki kat hız fırsatını kaçırmayın.

31.03.2021 tarihine kadar yürürlükte kalacaktır.​​​​​​​​

  • Söz konusu kampanyadan 100 ve üzeri Metro Ethernet erişim türünde uca sahip olan tüm TTVPN müşterileri ya da erişim türü gözetmeksizin 250 ve üzeri uca sahip müşteriler başvuru şartlarını sağlamaları durumunda faydalanabilecektir.
  • Kampanya'ya 24, 36 ve 48 ay taahhüt şartı ile katılım sağlanacaktır.
  • Kampanya’ya katılmaya hak kazanan müşterilerin devre hızları 2 katına çıkarılacak ve eski hız tarifelerine karşılık gelen aylık kullanım ücretleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
  • Kampanya kapsamında yeni hızı 1 GBPS ve üzeri olan uçlar için 10 Gbps port ücreti uygulanacaktır. Bu durumda yalnızca aylık kullanım ücretleri eski hız tarifesinden ücretlendirilecektir.
  • Aboneler 1 GBPS hıza kadar (1 Gbps dahil değildir) devrelerini kampanyadan faydalandırabileceklerdir.
  • Uç hızlarının 2 katına karşılık gelen hız değerinin TTVPN tarifelerinde bulunmaması durumunda müşteri sahip olduğu hızın 2 katına karşılık gelen hıza en yakın bir üst TTVPN hızından faydalandırılır.
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler Al-Sat amacı dışında kampanyadan faydalanabileceklerdir.
​​ ​​​​

Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

TTVPN 2 Kat Hız Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayın.

​​ ​​

Kampanyadan yeni veya mevcut uçlar için yeterli uç ve bant genişliğine sahip müşteriler başvuru yapabilir.​​​

Kampanyaya 24, 36 ve 48 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.

​​

Kampanya'ya başvurular Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.​​​