Dijital Verimli Çalışma Çözümleri Kataloğu

Dijital Verimli Çalışma Çözümleri Kataloğu

​​​​​​​​​​Kurumsal müşterilerimizin, iş süreçlerinde dijital dönüşüm yol haritası kapsamında rekabet gücünü arttıracak, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, dijital iletişim gibi birçok alanda yeni kazanımlar sağlamaya yönelik ihtiyaçlarında Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız. ​

İş Sağlığı ve Güvenliği Çözümleri

İş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili mevcutta yürüttüğünüz tüm işlemleri dijital ortamda uçtan uca web tabanlı tek bir platformda mevzuata uygun bir şekilde yönetebilirsiniz

Dijital İletişim Çözümleri

Yapay Zeka destekli Chatbot, dijital etkileşim, kampanya yönetimi, müşteri hizmetleri yönetimine yönelik dijital iletişim çözümleri ile iletişim süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz.

muud

Dijital Eğitim Çözümleri

Etkili ve verimli eğitim için Akıllı tahta çözümleri ve uzaktan eğitim ihtiyaçları için hızlı ve entegre online eğitim sistemleri ile eğitim süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz.

muud

Dijital Arşiv ve Biyometrik İmza Çözümleri

Dijital Arşiv ve Biyometrik İmza çözümleri sayesinde arşiv yönetimi ve belge imzalama süreçlerinizi dijital ortama aktararak maddi ve zamansal açıdan tasarruf sağlayabilirsiniz

muud

İçerik Yönetim Sistemleri

İçerik Yönetim Sistemleri ile kurumsal web sitenizi teknik bir bilgiye ihtiyaç duymadan hızlıca oluşturun ve içeriğini yönetebirsiniz

muud

Digital Signage Çözümleri

Hibrit ofis uygulamaları, toplantı rezervasyon ve yönetim araçları, ekranları ve uygulamaları ile çalışma süreçlerinizi mobil ve web üzerinden yöneterek çalışan verimliliğini arttırabilirsiniz.

muud

İlginizi Çekebilir

Operasyonel Verimlilik Uygulamaları

Operasyonel verimlilik uygulamaları ile iş süreçlerinizde mükemmelliği hedefleyin. Etkili çözümlerle zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

İncele

Uygulama Geliştirme ve Entegrasyon

Uygulama geliştirme ve entegrasyon hizmetlerimizle iş süreçlerinizi dijitalleştirin. Türk Telekom ile yazılım çözümlerinizde mükemmelliğe ulaşın.

İncele

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimiz ile işletmenizin her alanda büyümesine ve gelişimine yardımcı oluyoruz. Stratejik ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz.

İncele