Elektronik Güvenlik Çözümleri Kataloğu

Elektronik Güvenlik Çözümleri Kataloğu

​​​​​​​​​KOBİ’lerin dijital dönüşüm yolculuğunda, iş yerinde üst düzey güvenlik için Elektronik Güvenlik Çözümleri ihtiyaçlarına yönelik Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız.

Alarm İzleme Hizmeti

İş yerinizde oluşabilecek hırsızlık, gaz kaçağı, acil sağlık, su baskını gibi acil durumlarda emniyet, itfaiye, sağlık birimlerinin en hızlı şekilde yönlendirmesi sağlanarak beklenmedik durumları kayıt edebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

İş yerinizin mimari ve alt yapısına uygun bir tasarım ile sağlanan güvenlik kamera sistemleri aracılığıyla anlık olarak detaylı ve anlık takip yapabilir ve önleyici koruma tedbirleri alabilirsiniz.

muud

Kartlı Geçiş Sistemleri

Personellerinizin iş yerine giriş çıkışlarını temassız bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayabilir ve anlık olarak kayıt altına alarak takip edebilirsiniz.

muud

İlginizi Çekebilir

IoT Çözümleri

Internet of Things (IoT) çözümleri ile cihazlarınızı akıllı hale getirin ve veriye dayalı kararlar alın. Türk Telekom ile işletmenizi geleceğe taşıyın.

İncele

Yönetilebilir Hizmetler

Yönetilebilir hizmetler ile işletmenizin IT operasyonlarını uzman ellere bırakın. Türk Telekom ile sürekli destek ve yüksek verimlilik sağlayın.

İncele

Sektörel Uygulamalar

Sektörel ihtiyaçlara özel yazılım çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin verimliliğini artıracak, özelleştirilmiş uygulamalarla tanışın.

İncele