İletişim Sistemleri Kataloğu

İletişim Sistemleri Kataloğu

​​​​​Kurumsal müşterilerimizin, Yazılımsal Santral, Otonom Hibrit Santral, IP ve Analog Telefon, Sayısal Telefon Setleri ve Alternatif Santral Ekipmanları ihtiyaçlarında Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız. ​​​

Yazılımsal Santral Sistemleri

Web Yönetim ara yüzünden yönetilebilen, kullanıcıların internet olan her yerden mobil, PC uygulamaları ve IP telefonlar kullanarak görüntülü / sesli çağrı alıp gönderebildikleri, gelişmiş iletişim sistemleri ile işyerinizde lokasyon bağımsız kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz.

Otonom Hibrit Santral

Tek Bir Sistemde Sayısal, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone ve Mobil Aboneleri bir arada sunan Otonom Hibrit Telefon santralleri, entegre donanımları, kapalı kaynak kodlu %100 yerli işletim sistemi, kriptolama yeteneği ve düzenli yazılım güncellemeleri ile yüksek kalitede ve güvenlikte iletişim sağlayabilirsiniz.

muud

Santral Ekipmanları

Kullanıcı dostu ve fonksiyonel IP veya Analog Donanım / Yazılım Telefonlar, FXS / FXO Gateway Ürünleri, Toplantı Odası Ses Üniteleri ve Çağrı Merkezi Operatör Kulaklıkları ile üst düzey yöneticiler, operatörler, mobil ve uzak ofis çalışanları, çağrı merkezi görevlileri gibi çok çeşitli kullanıcılar için etkin iletişim sağlayabilirsiniz.

muud

İlginizi Çekebilir

İletişim Yazılımları

İletişim yazılımları ile işletmenizin iç ve dış iletişimini daha etkin hale getirin. Entegre çözümlerle iletişim kalitenizi artırın.

İncele

İletişim Sistemleri

Modern iletişim sistemleriyle iş yerinizdeki iletişimi güçlendirin. Türk Telekom ile güvenli, hızlı ve etkili iletişim çözümlerine erişin.

İncele

Yönetilebilir Hizmetler

Yönetilebilir hizmetler ile işletmenizin IT operasyonlarını uzman ellere bırakın. Türk Telekom ile sürekli destek ve yüksek verimlilik sağlayın.

İncele