Uç Cihaz Çözümleri Kataloğu

Uç Cihaz Çözümleri Kataloğu

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kurumsal müşterilerimizin, güvenli, hızlı ve sorunsuz çalışan network altyapısı çözüm ihtiyaçlarında Türk Telekom Profesyonel Servisler ile yanındayız.​​

​​

Mobil İnternet & İletişim Çözümleri

Her yerden kablosuz internete bağlanma imkânı sunan mobil modem olarak da bilinen taşınabilir modemler ile 10 saate kadar Android ve iOS telefonlarda Wifi ile kablosuz yerel ağdan internete erişim sağlayabilirsiniz.

Modemler

İnternete bağlanmak, bir bilgisayarı uzaktan kontrol etmek ve haberleşmeyi sağlamak için kullanılan temel ağ elemanı modemler ile kablosuz internet ve ağ bağlantınızı yüksek kalitede genişletebilirsiniz.

muud

Switchler

Bilgisayarlar ile diğer ağ öğelerinin bağlanıp iletişim kurmasını sağlayan, yönetilmeyen tak-çalıştır ve esnek yönetilebilen switch modelleri ile ağ trafiğinizi izleyebilir, portları kontrol edilebilirsiniz. Bulut destekli modeller ile tek bir yönetim ara yüzünden merkezi olarak switchlerinizi yönetebilirsiniz.

muud

Routerlar

Gelişmiş ve yüksek hızlı erişim kapasitesi sağlayan, basit ve esnek yönetilebilir yapısıyla farklı cihazları veya ağları birbirine bağlayan ve ağ trafiğini yönlendiren Routerlar ile gelen veriyi bir ağa yönlendirmekle kalmayıp, veri paketlerini inceleme, görüntüleme ve çevirme gibi işlevleri de yerine getirebilirsiniz. Gelen paketlerin, hangi adrese nasıl ulaşacağını da belirleyebilirsiniz.

muud

Aksesuarlar

Network ağının daha etkin kullanımı ve kapsama alanının genişletilmesi için ihtiyaç duyulan Repeater (Sinyal Tekrarlayıcı) ve Wifi Extender vb. cihazlar ile veri kaybını en aza indirerek, ağ trafiğinin etkin yönetimini sağlayabilirsiniz.

muud

Endüstriyel 4G Routerlar

Endüstriyel 4G VPN routerlar ile kontrol merkezleriyle sahadaki akıllı makine ve sistemler arasındaki uzak bağlantının sorunsuz, güvenli ve veri kaybını önleyecek biçimde sürdürülebilmesi sağlayabilirsiniz.

muud

Endüstriyel Ethernet Switchler

Endüstriyel ağ altyapılarına kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve güvenlik sağlayan, genellikle geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilen switchler ile Ethernet bağlantılarını artırırken maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

muud

Endüstriyel Otomasyon Ürünleri

Otomasyon sistemleri için uygulamalardaki kritik donanımların ağa bağlanmasını sağlayan seri cihaz sunucuları, TCP ağ geçitleri ve uzakta çalışan cihazların senkronizasyonu için zaman sunucusu çözümleri ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

muud

İlginizi Çekebilir

Network Altyapı Ekipmanları

Internet of Things (IoT) çözümleri ile cihazlarınızı akıllı hale getirin ve veriye dayalı kararlar alın. Türk Telekom ile işletmenizi geleceğe taşıyın.

İncele

Bilişim Yönetim Yazılımları

Bilişim yönetim yazılımları ile IT altyapınızı etkin bir şekilde yönetin. Entegre çözümlerle iş süreçlerinizi optimize edin.

İncele

Entegratörlük Hizmetleri

Entegratörlük hizmetlerimiz ile karmaşık sistemleri entegre edin ve iş süreçlerinizi kolaylaştırın. Profesyonel çözümlerle işletmenizi geliştirin.

İncele