Bilişim Ekipmanları

Yüksek kaliteli bilişim ekipmanları ile işletmenizin teknolojik altyapısını güçlendirin. Türk Telekom'un geniş ürün yelpazesi ile donanımlarınızı yenileyin.

Bilişim Ekipmanları

​​​Kritik iş uygulamalarınız, veri güvenliği ve yönetimi, iş sürekliliğinin sağlanması ve felaket kurtarma için en uygun Bilişim ekipmanları.

Veri toplama, iletme, web siteleriniz ve online uygulamalarınızı barındırma, ağınızdaki birden çok bilgisayarın veri paylaşmasını sağlama gibi farklı kullanım alanları ve ihtiyacınıza yönelik yüksek performanslı sunucu çözümleri

Fiziksel bir bilgi işlem yerine sanal bir ortam oluşturarak daha az iş gücü ile maliyet avantajı, verimlilik ve esneklik sağlamanıza yardımcı Depolama ve Sanallaştırma çözümleri

Ağ sisteminize bağlı olan Bilgisayar, Tablet, Endüstriyel PC, El Terminalleri, Yazıcı, Tarayıcı gibi Uç Cihaz çözümleri

​​

İlginizi Çekebilir

Bilişim Yönetim Yazılımları

Bilişim yönetim yazılımları ile IT altyapınızı etkin bir şekilde yönetin. Entegre çözümlerle iş süreçlerinizi optimize edin.

İncele

Entegratörlük Hizmetleri

Entegratörlük hizmetlerimiz ile karmaşık sistemleri entegre edin ve iş süreçlerinizi kolaylaştırın. Profesyonel çözümlerle işletmenizi geliştirin.

İncele

Network Altyapı Ekipmanları

Internet of Things (IoT) çözümleri ile cihazlarınızı akıllı hale getirin ve veriye dayalı kararlar alın. Türk Telekom ile işletmenizi geleceğe taşıyın.

İncele