Türk Telekom Yönetilen Aktif Savunma Hizmeti (IPS) ile internet üzerinden ağınıza doğru gelebilecek ataklara karşı şebekenizi korumak artık çok kolay!

Bu hizmet ile ağınızda oluşabilecek saldırıların belirlediğiniz çerçevede incelenmesini ve herhangi bir atak belirlenmesi durumunda internet trafiğinizin kesilmesini sağlayabilirsiniz.

Aktif Savunma Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Trafik

Saldırı tiplerine göre önceden tanımladığınız dijital imzalara uyan bir saldırı tespit edildiğinde trafiğinizin kesilmesini sağlayabilir, saldırının şebekenize erişmesini engelleyebilirsiniz.

Bilgilendirme ve Anında Takip

Herhangi bir atak oluşması durumunda ilgili kişilere mail ve SMS yoluyla bilgilendirme yapabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​
​​
  • Ofisler
  • İşyerim Çağrı Merkezi
    • 7/24 Hizmet veren İşyerim Çağrı Merkezi'mize 444 5 444'ten ulaşabilirsiniz!
​​
  • İnternet trafiğiniz dijital imza veri tabanına ve trafik anomalilerine göre incelenir, herhangi bir atak belirlenirse saldırı trafiği kesilerek ağınıza aktarılması engellenir.
  • Bilinmeyen ama şüpheli paketlere karşı bloklama yapılmasını sağlayarak sisteminizi potansiyel ataklardan koruyabilirsiniz.
  • Sistemden geçen trafik ile ilgili ayrıntılı raporlara ulaşabilirsiniz.
​​​

​​Kurumsal, Kamu ve Kobi segmentindeyseniz Yönetilen Aktif Savunma Hizmeti'nden faydalanabilirsiniz.​

​​Herhangi bir bilgi değişikliği yapmak istediğinizde ilgili satış yöneticinize ulaşarak veya ilgili Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'ne başvurarak talebinizi iletebilirsiniz. Bilgi Değişiklik formunu imzaladıktan sonra değişiklik talebiniz işleme alınır.​

​​Sözleşmenizde tanımlamış olduğunuz yetkili kişiler, 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezini arayarak arıza bildirimlerini yapabilirler. Yine bu numaradan bilgilendirme talebinde bulunabilir ve şikâyetlerini iletebilirler.​