Muud Mobil Müzik Uygulaması Nedir?

Muud Mobil​ uygulaması, zengin Muud arşivinin mobil cihazlardan dinlenebilmesini sağlayan, siz bilgisayar başında değilken bile Muud şarkı listelerinize ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

"Muud Mobil " uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;

  • 3 milyon yerli ve yabancı şarkı dinleyebilir,
  • Favori müzik listeleri oluşturabilir,
  • Oluşturduğunuz müzik listelerine web'den de erişebilir,
  • Son müzik haberlerine ulaşabilir,
  • Albüm, haber ve etkinlikleri Facebook ve Twitter hesabınız ile ya da e-posta üzerinden herkesle paylaşabilirsiniz.

Muud Mobil uygulamasına cihazınızda bulunan App Store'u açıp, Muud aratarak ulaşabilir, Muud uygulamasını cihazınıza kurarak hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

1.Yarışma 17/12/2021 Saat: 00:01 - 24/12/2021 Saat: 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram.com/muudmuzik üzerinden gerçekleşmektedir.

2. 17/12/2021 tarihinde instagram.com/muudmuzik adresinden yapılacak kampanya paylaşımından sonra Instagram giriş yapıp, Muud (instagram.com/muudmuzik) ve Selfy (instagram.com/selfycomtr) hesaplarını takip ederek, Muud (instagram.com/muudmuzik) hesabından paylaşılacak olan yarışma postunun altına “2021 yılı bir şarkı olsaydı, hangi şarkı olurdu?” sorusuna en yaratıcı yanıtı yorum olarak paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişiye Samsung Z Flip3 5G Telefon (Hat ve Kart Hariçtir.), 5 kişiye Samsung Galaxy Watch Active2 ve 10 kişiye Samsung Galaxy Buds Live ikramiye olarak verilecektir.

3. Kazanan katılımcıların duyurusu 28/12/2021 tarihinde ilgili yarışma postu altında açıklanacaktır. Kazanan talihlilerden iletişim bilgileri Instagram mesaj yolu ile istenir. 1 hafta içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.

4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

5. Katılımcı Instagram @muudmuzik (instagram.com/muudmuzik) hesabında yer alan yarışmaya internet yolu ile katılır ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

6. Katılımcı yarışmaya katılmakla, hediyelerin ulaştırılması için gerekli olan isim, soy isim, telefon numarası, adres ve benzeri kişisel NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş tarafından bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesine izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.

7. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

8. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların Instagram hesabı, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.

9. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.

10.Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş sorumlu değildir.

11. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş’nin aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş’nin her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.

12. Bu kampanya NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş. adına MPİ’nin 08.12.2021 tarih ve E-40453693-255.05.02-13014 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 17.12.2021 Saat: 00:01-24.12.2021 Saat: 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş. için düzenlenecek yarışmada, Muud (instagram.com/muudmuzik) ve Selfy (instagram.com/selfycomtr) hesaplarını takip ederek, Muud (instagram.com/muudmuzik) hesabından paylaşılacak olan yarışma postunun altına “2021 yılı bir şarkı olsaydı, hangi şarkı olurdu?” sorusuna en yaratıcı yanıtı yorum olarak paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişiye Samsung Z Flip3 5G Telefon (Hat ve Kart Hariçtir.), 5 kişiye Samsung Galaxy Watch Active2 ve 10 kişiye Samsung Galaxy Buds Live ikramiye olarak verilecektir. Kazananların duyurusu 28.12.2021 tarihinde Muud (instagram.com/muudmuzik) sayfasında yayınlanacaktır. Kampanyaya Muud (instagram.com/muudmuzik) internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımcıların Instagram hesabının gizli hesap olmaması gerekmektedir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcı kendi inisiyatifi doğrultusunda insan figürü içeren katılım yapar ise bu katılımlar da değerlendirmeye alınacaklardır. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. NET EKRAN 3 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş, Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

​​

Uygulama çok yakında birden fazla platformda çalışabilir olacak. Bu konuda bilgi almak için www.muud.com.tr'yi takip edebilirsiniz.

Mobil cihazınızdan şarkı dinlemek için 3G bağlantısına ihtiyacınız olacak. Avantajlı bir data tarifesi kullanmanızı veya WiFi bağlantısı olan bir lokasyonda iseniz daha iyi performans alabilmeniz için WiFi bağlantısını kullanmanızı öneririz.

Evet. www.muud.com.tr üzerinden üye kaydı oluşturup, kendi hesabınızla oluşturduğunuz playlist'leri, mobilden aynı kullanıcı adı ve şifre ile girerek dinleyebilirsiniz. Bununla beraber, mobilden oluşturduğunuz playlistleri de web'den görüntüleyip, dinleyebilirsiniz.

Evet. Facebook ve Twitter'da o an dinlediğiniz şarkıyı paylaşabilir, uygulamanın içinden arkadaşlarınıza e-mail gönderebilirsiniz.

Muud Mobil​ uygulamasından şarkı dinleyebilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

İnternet bağlantınızı kontrol ediniz. Yer ve mekan değişikliklerinde duraklamalar ya da bağlantıda kopmalar olabilir. İnternet bağlantınız olduğundan emin olduktan sonra tekrar şarkı dinlemeye başlayabilirsiniz.

444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, hangi şarkıda soru yaşadığınızı belirtirseniz, gerekli kontroller en kısa sürede tamamlanacaktır.

Cihazının player'ından kaynaklanan veya internet bağlantısının kalitesiyle ilgili bir sorun olabilir. Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Cihazının player'ından kaynaklanan veya internet bağlantısının kalitesiyle ilgili bir sorun olabilir. Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol ederek, daha kaliteli bir bağlantıdan tekrar denemenizi öneririz.

Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

İnternet bağlantınız olduğuna ve cihazınızın sürümünün güncel olduğuna emin olunuz. Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Evet. Uygulamaya giriş yapabilmeniz için üye kaydı yapmanız gerekmektedir. Eğer 'Türk Telekom Tek Şifre' hesabınız varsa, bu hesabı kullanarak da giriş yapabilirsiniz.

Giriş ekranındaki 'Şifremi Unuttum' bölümü üzerinden, kayıt esnasında belirttiğiniz cep telefonunuza şifrenizi gönderebilirsiniz. Eğer cep telefonunuzu belirtmeden kayıt olduysanız, www.muud.com.tr'yi ziyaret ederek e-postanıza gönderilecek mail ile şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Evet. Muud'a girerken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Muud uygulaması veya www.muud.com.tr üzerinden üye kaydı oluşturup, üye girişi yapabilirsiniz.

Hayır. Muud uygulaması üzerinden tekrar üye kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Muud üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Muud Mobil  uygulamasını indirmek ve uygulamaya üye olmak ücretsizdir. GSM operatörünüz üzerinden bağlanıyorsanız data tarifesi üzerinden ücretlenirsiniz. Muud Mobil uygulaması belirli bir data / internet kullanımına ihtiyaç duyduğundan avantajlı bir data / internet tarifesine geçmenizi veya Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak bağlanarak uygulamayı kullanmanızı öneririz.

Şarkı dinlerken mobil operatörünüzün standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Muud Mobil uygulaması belirli bir data kullanımına ihtiyaç duyduğundan avantajlı bir data tarifesine geçmenizi veya Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak bağlanarak uygulamayı kullanmanızı öneririz.