İşte Tekno Paketler Kampanyası Dijital Depo Paketim

İşte İnternet Müşterilerine Özel

İşte Tekno Paketler Kampanyası

Dijital Depo
Paketim

İşte Tekno Paketler Kampanyası Dijital Depo Paketim

​​​​​​İşte Tekno Paketler Kampanyası ile mevcut "işte internet" müşterilerimize özel e-ticaret paketinden, online muhasebe programına, statik ip'den antivirüs yazılımına ve bulut depolama hizmetlerine kadar dijital dönüşümün olmazsa olmaz çözümleri en avantajlı fiyatlarla Türk Telekom'da ​​

İşte Tekno Paketlerden tüm mevcut işte internet müşterilerimiz yararlanabilir. Yeni işte internet müşterilerimiz için avantajlı fiber güçlü limitsiz internete ek olarak sunulan tekno paketlerin yer aldığı "Tekno İşyerim Kampanyası" detayları için tıklayın!​

Ek Bilgiler

İşte İnternet Müşterilerine Özel
Bulut Depolama Hizmeti
1 ve 3 Kullanıcı Seçenekleri
20 GB ve 75 GB Depolama Alanı Seçenekleri
19TL'den Başlayan Fiyatlarla

18 ay taahhütlü olup, 1 Kullanıcı 19 TL/ay; 3 Kullanıcı 29 TL/ay'dır.

Kurumsal Tekno İşyerim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
PaketlerPaket İçeriğiKampanyalı Fiyat 1-18 Aylar
(Aylık)
Kampanya Süresi
Güvenlik Paketim 5 Lisans McAfee Total Protection₺19
18 Ay
Web Paketim WiX Standart Premium Paketi +
Güvenli Paketim
₺79
18 Ay
E-Ticaret Paketim WiX Temel İşletme Premium Paketi +
Güvenli Paketim
₺139
18 Ay
Statik IP Paketim Statik IP Hizmeti​
₺85​
18 Ay
Dijital Depo Paketim 1 Kullanıcı 1 Kullanıcı Erişimli Dijital Depo Kurumsal Paket Bulut Depolama Hizmeti ₺19
18 Ay
Dijital Depo Paketim 3 Kullanıcı 3 Kullanıcı Erişimli Dijital Depo Kurumsal Paket Bulut Depolama Hizmeti
₺29
​18 Ay​

Tabloda belirtilen tüm fiyatlara %20 KDV ve Statik IP fiyatına %10 ÖİV dahildir. Güvenlik Paketim ile 18 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü sunulmaktadır.

Wix Premium Paketinin içeriği her türlü alanda hizmet veren girişimci, serbest çalışan ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu pakette 2GB barındırma alanı, yaklaşık değeri 70 TL olan 1 yıllık alan adı, bine yakın önceden geliştirilmiş web site teması, e-ticaret, restoran, otel, spor salonlarına rezervasyon alt yapısı, 75$ değerinde Google Reklam kredisi, üst düzey hostingi gibi hizmetler bir arada.​

Wix Standart Premium Paketi ile işletmenize online imaj kazandırabilir, portfolyo, hizmet, ürünlerinizi sergileyebilir ve markanızı tanıtabilirsiniz. WiX Temel İşletme Premium Paketi ile online randevu/ rezervasyon verebilir, online satış yapabilir ve güvenli ödeme alabilirsiniz. Bu pakette ilk pakete ek olarak 20 GB barındırma alanı ve e-ticaret için gerekli bütün alt yapı olanağını sunuluyor. WiX paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Statik ip hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​

Bizim Hesap Online Ön Muhasebe Programı detaylı bilgi için tıklayınız.​

Dijital Depo Paketim kapsamında 1 kullanıcı erişimli 20 GB bulut depolama alanı veya 3 kullanıcı erişimli 75 GB bulut depolama alanı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • İşte Tekno Paketler Kampanyası 1 Aralık 2023 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal işte internet müşterilerimiz 18 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Yukarıdaki tabloda yer alan aylık kampanyalı fiyatlar, 18 aylık taahhüt süresi içerisinde geçerli olacaktır.​
 • 18 aylık taahhüt süresinin sona ermesi ile Güvenli Paketim, Web Paketim, E-Ticaret Paketim abonelikleri iptal olacaktır. Web Paketim ve E-Ticaret Paketim kapsamında sunulan Wix ürünün kullanım süresi 24 ay olup taahhüt süresi sonunda kalan 6 aylık süre için kullanımına devam edilebilecektir.
 • Statik IP Paketim ve Dijital Depo Kurumsal ürünlerinde de 18 aylık taahhüt süresi sonunda yürürlükteki liste fiyatları geçerli olacaktır.
 • Kampanyada Tekno paketler yeni ve mevcut müşteri kampanyalarına ek alınabilir.
 • Güvenli Paketim ile 18 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü sunulmaktadır.
 • Web Paketim, Güvenli Paketim ve WiX Standart Premium Paket’inden oluşmaktadır.
 • E-Ticaret Paketim, Güvenli Paketim ve WiX Temel İşletme Premium Paket’inden oluşmaktadır.
 • WiX Standart Premium Paketi içerisinde: 2GB Bandwidth, 3GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 30 Dakikalık Video Yükleme, 75$ değerinde Google Reklam Kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları yer alıyor.
 • WiX Temel İşletme Premium Paketi içerisinde: Online ödeme alma, sınırsız bandwidth, 20GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 5 Saatlik Video Yükleme, Google Analytics, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 75$ Google reklam kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları, Site Trafiğini Güçlendirme yer alıyor.
 • WiX paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın​.
 • Statik IP ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bizim Hesap ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Dijital Depo Paketim 8 ile 1 kullanıcı erişimli 20 GB bulut depolama alanı veya Dijital Depo Kurumsal Paketim 9 ile 3 kullanıcı erişimli 75 GB bulut depolama alanı hizmetinden faydalanabilirsiniz. ​ Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​.

Kampanyaya başvurmak için 444 5 444 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!.