Dijitalleşme Çağında, Türk Telekom İşyerlerinin Yanında!

Tekno İşyerim Kampanyası ile fiber güçlü limitsiz internete ek olarak e-ticaret paketinden, online muhasebe programına, statik ip’den, antivirüs yazılımına kadar dijital dönüşümün olmazsa olmaz çözümleri en avantajlı fiyatlarla Türk Telekom’da.​

Mevcut İşte internet müşterilerimizin yararlanabileceği limitsiz internete ek olarak sunulan tekno paketlerin yer aldığı "İşte Tekno Paketler Kampanyası" detayları için tıklayın.

 

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​

Limitsiz internet paketleri;

Kurumsal Tekno İşyerim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki
Paketler
Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kampanyalı Fiyat Kampanya Süresi
16 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 16 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺109,00 24 Ay
24 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 24 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺119,00 24 Ay
35 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 35 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺134,00 24 Ay
50 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 50 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺149,00 24 Ay
100 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺174,00 24 Ay
200 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 200 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺199,00 24 Ay
500 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 500 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺269,00 24 Ay
1000 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 1000 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺369,00 24 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 10 ÖİV dahildir.

Fiyatlara bağlantı ücreti dahildir.

*Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 21 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır.

Limitsiz internete ek olarak tercih edebileceğiniz tekno paketler;

Kurumsal Tekno İşyerim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paketler Paket İçeriği Kampanyalı Fiyat (Aylık) Kampanya Süresi
Güvenlik Paketim 5 Lisans McAfee Total Protection ₺3,00 24 Ay
Web Paketim WiX Standart Premium Paketi +
Güvenli Paketim
₺20,00 24 Ay
E-Ticaret Paketim WiX Temel İşletme Premium Paketi +
Güvenli Paketim
₺30,00 24 Ay
Statik IP Paketim Statik IP Hizmeti ₺34,90 24 Ay
Muhasebe Paketim Bizim Hesap Online Ön Muhasebe Programı ₺49,90 24 Ay
Tivibu Go Paketim Tivibu Go Sinema ve Süper Paket ₺Sinema 4,90 ₺Süper 6,90 12 Ay

Güvenlik Paketim ile 24 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü sunulmaktadır.

Wix Premium Paketinin içeriği her türlü alanda hizmet veren girişimci, serbest çalışan ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu pakette 2GB barındırma alanı, yaklaşık değeri 70 TL olan 1 yıllık alan adı, bine yakın önceden geliştirilmiş web site teması, e-ticaret, restoran, otel, spor salonlarına rezervasyon alt yapısı, 75$ değerinde Google Reklam kredisi, üst düzey hostingi gibi hizmetler bir arada.

Wix Standart Premium Paketi ile işletmenize online imaj kazandırabilir, portfolyo, hizmet, ürünlerinizi sergileyebilir ve markanızı tanıtabilirsiniz. WiX Temel İşletme Premium Paketi ile online randevu/ rezervasyon verebilir, online satış yapabilir ve güvenli ödeme alabilirsiniz. Bu pakette ilk pakete ek olarak 20 GB barındırma alanı ve e-ticaret için gerekli bütün alt yapı olanağını sunuluyor. WiX paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Statik ip hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Bizim Hesap Online Ön Muhasebe Programı detaylı bilgi için tıklayın.

Tivibu Go Paketim ile sinema ve süper paketten dilediğiniz birini seçerek web, cep ve tabletten Tivibu içeriklerine istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampanyaya başvuru yapmak için online başvuru formumuzu doldurabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz. Size en yakın​ Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!​

 • Tekno İşyerim Kampanyası 1 Haziran 2022 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 21 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​ 
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 13 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Standart Modemi aylık 25 TL taksitle 24 ay boyunca ya da 1 adet Premium Modemi 35 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilecektir.
 • Standart modemler IEEE 802.11 AC (WiFi 5), Premium modemler IEEE 802.11 AX (WiFi 6) standartlarını desteklemektedir.WiFi 6 kablosuz ağ erişim teknolojisi, WiFi 5 standartlarına göre daha geniş kanallarda daha fazla bant genişliği, çoklu kullanıcı desteğine ve daha hızlı çalışma performansına sahiptir.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 20 TL (YirmiTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir.
 • 200 Mbps ve üzeri hızlar eve kadar fiber (FTTH) altyapıda kullanılabilir.
 • Güvenli Paketim ile 24 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü sunulmaktadır.
 • WiX Standart Premium Paketi içerisinde: 2GB Bandwidth, 3GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 30 Dakikalık Video Yükleme, 500 TL değerinde Google Reklam Kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları yer alıyor.
 • WiX Temel İşletme Premium Paketi içerisinde: Online ödeme alma, sınırsız bandwidth, 20GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 5 Saatlik Video Yükleme, Google Analytics, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 500 TL Google reklam kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları, Site Trafiğini Güçlendirme yer alıyor.
 • Belirtilen Tivibu Go fiyatlarına %18 KDV dahildir. Kampanya kapsamında sunulan Tivibu Go Paket’leri, web, cep, tablet erişimini kapsamaktadır.Söz konusu indirimler sadece hizmetin aylık kullanım ücretlerini kapsamaktadır. Kırmızı Halı gibi diğer ücretli içerikler yukarıda belirlenen aylık tutarlar dâhilinde olmayıp, Abone’nin bu içerikleri kiraladığı veya izlediği taktirde belirlenen ücret faturasına ayrıca yansıtılacaktır. Tivibu GO paketi, bağlantı kurulan internet paketinin kotasını etkileyecektir. Abone, işbu Kampanyaya katılmış olması sebebiyle ve yeni Tivibu Go abonesi olmak kaydıyla seçmiş Olduğu Tivibu Go paketinden 12 ay süreyle indirimli ücretler üzerinden yararlanabilir. Abone, indirimli kullanımsüresinden sonra yürürlükteki TV paket ücreti üzerinden ücretlendirilecektir. Ancak, indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre güncellenecektir. Abone’nin internet aboneliğinin herhangi bir sebeple sonlanması durumunda Tivibu Go aboneliği de sona erecektir.Söz konusu indirimler sadece hizmetin aylık kullanım ücretlerini kapsamaktadır. Kırmızı Halı gibi diğer ücretli içerikler, yukarıda belirlenen aylık tutarlar dâhilinde olmayıp, Abone’nin bu içerikleri kiraladığı veya izlediği taktirde belirlenen ücret faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • ALO Paket tercih eden müşterilerimize, taahhüt süresi boyunca aylık 23 TL sabit ücret ve seçtiği konuşma paketi faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu aşağıdaki gibidir:

  ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu
  Paket İsmi Kampanyalı Fiyat Tarife Ücreti Aylık İndirim Bedeli İndirim Süresi
  Alo Paket Aylık Sabit Ücret 23 TL 33 TL 10 TL 24 Ay
  Alo Konuştukça Öde - - - 24 Ay
  Alo Paket 250 4,90 TL 22,00 TL 17,10 TL 24 Ay
  Alo Paket 500 6,90 TL 40,00 TL 33,10 TL 24 Ay
  Alo Paket 1000 11,90 TL 56,00 TL 44,10 TL 24 Ay
  Alo Paket Limitsiz 24,90 TL 45,00 TL 20,10 TL 24 Ay
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​​​​​​.
​​​​​

Yeni aboneliklerde alınan vergiler dahil 264 TL bağlantı ücreti, 24 aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 11 TL olarak Abone'nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturanıza yansıtılır.

Yalın İnternet hizmeti başvurusu yaptıysanız, sabit telefon hattı ve internet hizmeti yeni abone olmak istiyorsanız, bir defaya mahsus alınan 13 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.

Tek

Tekno İşyerim Kampanyası 1 Haziran 2022-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kurumsal yeni müşterimiz iseniz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz.

Taahhütnameyi indirmek için tıklayın.

Kampanya kapsamında yalın paketleri tercih etmeniz durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti faturaya ek 21 TL olarak yansır.

Dilerseniz taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Standart Modemi aylık 25 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek ya da 1 Adet Premium Modemi aylık 35 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilirsiniz. Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.

Fiber altyapınız (FTTH) bulunuyorsa, modem üzerinden sunulan internet hizmet ücretine ek, vergiler dahil aylık 20 TL modem kullanım ücreti, aboneliğiniz devam ettiği sürece faturanıza yansır.

Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

24 ay boyunca indirimli fiyattan yararlanab​ilirsiniz. Taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

24 aylık taahhüt süreniz boyunca başlangıçta seçtiğiniz internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmaması kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilirsiniz.

Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi aracılığıyla iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

Taahhütnameyi imzaladığınız tarihten, taahhüde aykırılık oluşan döneme kadar tarafınıza sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı tarafınızdan tahsil edilir. Ancak taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde, lehinize, düşük olan tutar tarafınızdan tahsil edilir.

Varsa bağlantı ücretinin, taksitli cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tarafınızdan tahsil edilir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyorsanız, FİBERNET aboneliğinizi iptal etmeniz veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinizi birlikte iptali etmeniz halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin iptal başvurusunda eksiksiz iade etmezseniz modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tarafınızdan tahsil edilir.

​​​ ​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​