Her İşte İnternet Kampanyası

Türk Telekom Limitsiz ve Güvenli İnternet İle Her İşinizde Yanınızda!

İnternetle yeni tanışacak işyerlerine özel Her İşte İnternet Kampanyası ile bağlantı dahil 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz internetin keyfini çıkarın.*

İş yerinizde internet bağlantısı bulunmuyor ve internet bağlatmak istiyorsanız Türk Telekom iş interneti müşterisi olmanın tam zamanı!

Her İşte nternet paketleri arasından  yeriniz için en uygun olanı seçip hemen başvuruda bulunabilirsiniz. 

Üstelik 24 ay geçerli yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi hediye!

5 lisans McAfee Total Protection ürünü 24 ay boyunca hediye!​​​​​​

*Bağlantı ücreti ve paket fiyatı toplam 69,90 TL’dir.

​​​​
Her İşte İnternet Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki
Paketler
Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kampanyalı Fiyat(Aylık) Kampanya Süresi
12 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 12 Mbps'ye Kadar Limitsiz 69,9 ₺ 24 Ay
16 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 77,9 ₺ 24 Ay
24 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 24 Mbps'ye Kadar Limitsiz 85,9 ₺ 24 Ay
35 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 35 Mbps'ye Kadar Limitsiz 95,9 ₺ 24 Ay
50 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 50 Mbps'ye Kadar Limitsiz 109,9 ₺ 24 Ay
100 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz 144,9 ₺ 24 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 7,5 ÖİV dahildir.

Fiyatlara bağlantı ücreti dahildir.

*Kampanya kapsamında 5 lisans McAfee Total Protection ürünü  24 ay boyunca hediyedir.

*Kampanya kapsamında yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi 24 aylık taahhüt süresi boyunca hediyedir. Sigorta kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

*Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ​​​

​​
 • Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​ 
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 10 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Kablosuz Modemi aylık 8 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilecektir.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, 
 • internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, 
 • FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya kapsamında 5 lisans McAfee Total Protection ürünü, 24 aylık taahhüt süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir.
 • Kampanya kapsamında yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi 24 aylık taahhüt süresi boyunca hediyedir. igorta kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • ALO Paket tercih eden müşterilerimize, taahhüt süresi boyunca aylık 14,90 TL faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu aşağıdaki gibidir:

  ​​​​​​​​​​
  ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu
  Paket İsmi Kampanyalı Fiyat Tarife Ücreti Aylık İndirim Bedeli İndirim Süresi
  Alo Paket Aylık Sabit Ücret 14,9 ₺ 18,0 ₺ 3,1 ₺ 24 Ay
  Alo Paket 250 4,9 ₺ 18,0 ₺ 13,1 ₺ 24 Ay
  Alo Paket 500 6,9 ₺ 34,0 ₺ 27,1 ₺ 24 Ay
  Alo Paket 1000 11,9 ₺ 48,0 ₺ 36,1 ₺ 24 Ay
  Alo Paket Limitsiz 24,9 ₺ 38,0 ₺ 13,1 ₺ 24 Ay
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​​​​​​.
​​​​