Her İşte Yüksek Hız Kampanyası

Türk Telekom Fiber Güçlü Limitsiz internet paketleri sınırlı bir süre için çok daha avantajlı fiyatlarla!

Her İşte Yüksek Hız Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Miktarı Kampanyalı Fiyat (Aylık) Kampanya Süresi
35 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 35 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺97,90 24 Ay
50 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 50 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺97,90 24 Ay
100 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz ₺117,90 24 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 10 ÖİV dahildir.

Fiyatlara bağlantı ücreti dahildir.

*Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ​​​​

​​​​

Kampanyaya başvuru yapmak için online başvuru formumuzu doldurabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

​​​​
 • Kampanya 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL olarak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 11 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Standart Modemi aylık 10 TL taksitle 24 ay boyunca ya da 1 adet Premium Modemi 17 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilecektir.
 • Standart modemler IEEE 802.11 AC (WiFi 5), Premium modemler IEEE 802.11 AX (WiFi 6) standartlarını desteklemektedir.WiFi 6 kablosuz ağ erişim teknolojisi, WiFi 5 standartlarına göre daha geniş kanallarda daha fazla bant genişliği, çoklu kullanıcı desteğine ve daha hızlı çalışma performansına sahiptir.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 7 TL (YediTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir.
 • ALO Paket tercih eden müşterilerimize, taahhüt süresi boyunca aylık 14,90 TL sabit ücret ve seçtiği konuşma paketi faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu aşağıdaki gibidir:

  ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu
  Paket İsmi Kampanyalı Fiyat T​arife Ücreti Aylık İndirim Bedeli İndirim Süresi
  Alo Paket Aylık Sabit Ücret 14,90 ₺ 21,00 ₺ 6,10 ₺ 24 Ay
  Alo Paket 250 4,90 ₺ 19,00 ₺ 14,10 ₺ 24 Ay
  Alo Paket 500 6,90 ₺ 35,00 ₺ 28,10 ₺ 24 Ay
  Alo Paket 1000 11,90 ₺ 49,00 ₺ 37,10 ₺ 24 Ay
  Alo Paket Limitsiz 24,90 ₺ 39,00 ₺ 14,10 ₺ 24 Ay
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​​​​​​.

Yeni aboneliklerde alınan vergiler dahil 264 TL bağlantı ücreti, 24 aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 11 TL olarak Abone'nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturanıza yansıtılır.

Yalın İnternet hizmeti başvurusu yaptıysanız, sabit telefon hattı ve internet hizmeti yeni abone olmak istiyorsanız, bir defaya mahsus alınan 11 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Kurumsal yeni müşterimiz iseniz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz.

Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​​​​​​.

Kampanya kapsamında yalın paketleri tercih etmeniz durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti faturaya ek 12 TL olarak yansır.

Dilerseniz taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Standart Modemi aylık 10 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek ya da 1 Adet Premium Modemi aylık 17 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilirsiniz. Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.

Fiber altyapınız (FTTH) bulunuyorsa, modem üzerinden sunulan internet hizmet ücretine ek, vergiler dahil aylık 7 TL modem kullanım ücreti, aboneliğiniz devam ettiği sürece faturanıza yansır.

Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

24 ay boyunca indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz. Taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

24 aylık taahhüt süreniz boyunca başlangıçta seçtiğiniz internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmaması kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilirsiniz.

Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi aracılığıyla iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

Taahhütnameyi imzaladığınız tarihten, taahhüde aykırılık oluşan döneme kadar tarafınıza sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı tarafınızdan tahsil edilir. Ancak taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde, lehinize, düşük olan tutar tarafınızdan tahsil edilir.

Varsa bağlantı ücretinin, taksitli cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tarafınızdan tahsil edilir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyorsanız, FİBERNET aboneliğinizi iptal etmeniz veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinizi birlikte iptali etmeniz halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin iptal başvurusunda eksiksiz iade etmezseniz modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tarafınızdan tahsil edilir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​