İlk 3 Ay Bedava Kampanyası

Şimdi 27 ay taahhüt verin ve Türk Telekom sabit internet müşterisi olun, ilk 3 ayı ücretsiz kullanın! Sonrasında işyerinizin interneti için ayda 74,90 TL'den başlayan indirimli fiyatların keyfini sürün!

İlk 3 Ay Bedava Kampanyası ile her şey dahil uygun fiyatlı internet hizmetinin keyfini çıkarmak için internet paketleri arasından iş yeriniz için en uygun olanı seçip hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Üstelik Premium asistanslı yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve 5 lisans McAfee Total Protection ürünü ilk 24 ay boyunca hediye!

*Bağlantı ücreti ve paket fiyatı toplam 74,90 TL’dir.

​​​​​​​​​​​​
İlk 3 Ay Bedava Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Aylık kampanyalı fiyat
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı* Aylık Kullanım Miktarı 1-3 Aylar 4-27 Aylar Kampanya Süresi
İşyerim 12Mbps'ye kadar FULL LİMİTSİZ 12 Mbps'ye Kadar Limitsiz 0 TL 74.9 TL 27 Ay
İşyerim 16Mbps'ye kadar FULL LİMİTSİZ 16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 0 TL 84.9 TL 27 Ay
İşyerim 24Mbps'ye kadar FULL LİMİTSİZ 24 Mbps'ye Kadar Limitsiz 0 TL 94.9 TL 27 Ay
İşyerim 35Mbps'ye kadar FULL LİMİTSİZ 35 Mbps'ye Kadar Limitsiz 0 TL 104.9 TL 27 Ay
İşyerim 50Mbps'ye kadar FULL LİMİTSİZ 50 Mbps'ye Kadar Limitsiz 0 TL 119.9 TL 27 Ay
İşyerim 100Mbps'ye kadar FULL LİMİTSİZ 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz 0 TL 149.9 TL 27 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 7,5 ÖİV dahildir.

Fiyatlara bağlantı ücreti dahildir.

*Kampanyadaki paketlerde 5 lisans McAfee Total Protection ürünü ilk 24 ay boyunca hediyedir.

*Kampanya kapsamında yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi ilk 24 ay boyunca hediyedir. ​​​Sigorta kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

*Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ​​​ ​​​Alo paket tercih edilmesi durumunda aylık 14,90 TL olarak taahhüt süresi boyunca faturaya yansıtılacaktır.

​​​​
​​
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 27 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 27 aylık taahhüt süresi boyunca geçerli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • ALO Paket tercih eden müşterilerimize, taahhüt süresi boyunca aylık 14,90 TL faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​​
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 10 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Satış anında, kampanya kapsamında, modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 8 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir.
 • Kampanyada 5 lisans McAfee Total Protection ürünü taahhüdün ilk 24 ayı boyunca hediyedir.
 • Kampanya kapsamında yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi taahhüdün ilk 24 ayı boyunca hediyedir.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayın​​​​​​.