İşte Sınırsız İnternet Kampanyası

İşte Sınırsız İnternet Kampanyası ile işyerinde yüksek hızlı, limitsiz internet Türk Telekom’da!

İş yerinizde aylık kullanım kotası nedeniyle internet hızınızın düşmesini istemiyor ve limitsiz internetin keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız Türk Telekom Kurumsal müşterisi olmanın tam zamanı! İnternet paketleri arasından 8 Mbps’ten 100 Mbps’ye kadar istediğiniz bağlantı hızından sizin için en uygun olanı seçip hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik 24 ay geçerli yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi hediye! 5 lisans McAfee Total Protection ürünü 24 ay boyunca hediye!​​​​​​​

​​
İşte Sınırsız İnternet Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
İnternet Paketleri BAĞLANTI HIZI AYLIK KULLANIM KOTASI Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* KAMPANYALI FİYAT İNDİRİM SÜRESİ
İşyerim NETLİMİTSİZ 8 Mbps Limitsiz - 89,00 TL 24 AY
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz - 99,00 TL 24 AY
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar LİMİTSİZ - 119,00 TL 24 AY
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps'ye kadar LİMİTSİZ - 169,00 TL 24 AY
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps'ye kadar LİMİTSİZ - 219,00 TL 24 AY
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps'ye kadar LİMİTSİZ - 299,00 TL 24 AY

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 7,5 ÖİV dahildir.

*Kaç GB'dan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir.

**24 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü hediye!

Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır.

​ ​​
​​
 • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce İNTERNET abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom İnternet abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Yeni aboneliklerde 216 TL bağlantı ücreti ayda 9 TL taksitle 24 ay boyunca Türk Telekom internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​ Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Kablosuz Modemi aylık 5 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) AKN'ye (adil kullanım noktasına) ulaştığında AKN sonrası hızı, seçilen paketin bağlantı hızına göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.
 • Kampanya kapsamında 5 adet Güvenlik McAfee Total Protection ürünü, 24 aylık taahhüt süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir.
 • Kampanyada 24 ay geçerli yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketi hediye edilecektir. Sabit İnternet İşyeri Sigortası & Asistans Hizmeti Kampanyası için burayatıklayınız.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayın​​​​​​.
​​
​​​​​​

Tük Telekom İnternet ile Tivibu, ProG, NETDİSK, Vitamin, Müzik, Türk Telekom Wifi, Aile Koruma Şifresi ve Türk Telekom Güvenlik gibi pek çok katma değerli servisi kullanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

​Kampanyaya başvurmak için 444 5 444 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!​​​