Dijitalleşme Çağında, Türk Telekom İşyerlerinin Yanında!

Tekno İşyerim Kampanyası ile fiber güçlü limitsiz internete ek olarak e-ticaret paketinden, online muhasebe programına, statik ip’den, antivirüs yazılımına kadar dijital dönüşümün olmazsa olmaz çözümleri en avantajlı fiyatlarla Türk Telekom’da.​

 

 

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım

Alttaki kutucuğa güvenlik kodunu giriniz

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

​​​
​​​​​​​​​​
​​​​

Limitsiz internet paketleri;

Kurumsal Tekno İşyerim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki
Paketler
Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kampanyalı Fiyat Kampanya Süresi
12 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 12 Mbps'ye Kadar Limitsiz 71,9 ₺ 24 Ay
16 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 77,9 ₺ 24 Ay
24 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 24 Mbps'ye Kadar Limitsiz 83,9 ₺ 24 Ay
35 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 35 Mbps'ye Kadar Limitsiz 93,9 ₺ 24 Ay
50 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 50 Mbps'ye Kadar Limitsiz 103,9 ₺ 24 Ay
100 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz 143,9 ₺ 24 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve % 7,5 ÖİV dahildir.

Fiyatlara bağlantı ücreti dahildir.

*Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL şeklinde faturaya ek olarak yansıtılacaktır.

Limitsiz internete ek olarak tercih edebileceğiniz tekno paketler;

Kurumsal Tekno İşyerim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Tekno Paketler Paket İçeriği Kampanyalı Fiyat (Aylık) Kampanya Süresi
Güvenli Paketim 5 Lisans McAfee Total Protection +
Hediye Yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve premium asistans paketi
₺3,00 24 Ay
Web Paketim WiX Standart Premium Paketi +
Güvenli Paketim
₺15,00 24 Ay
E-Ticaret Paketim WiX Temel İşletme Premium Paketi +
Güvenli Paketim
₺25,00 24 Ay
Statik IP Paketim Statik IP Hizmeti ₺24,90 24 Ay
Muhasebe Paketim Bizim Hesap Online Ön Muhasebe Programı ₺17,90 24 Ay

Güvenli Paketim ile 24 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü sunulmaktadır.

Güvenli Paketim ile yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve premium asistans paketi 24 ay taahhüt süresi boyunca hediyedir. Sigorta kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​

Wix Premium Paketinin içeriği her türlü alanda hizmet veren girişimci, serbest çalışan ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu pakette 2GB barındırma alanı, yaklaşık değeri 70 TL olan 1 yıllık alan adı, bine yakın önceden geliştirilmiş web site teması, e-ticaret, restoran, otel, spor salonlarına rezervasyon alt yapısı, 75$ değerinde Google Reklam kredisi, üst düzey hostingi gibi hizmetler bir arada.

Wix Standart Premium Paketi ile işletmenize online imaj kazandırabilir, portfolyo, hizmet, ürünlerinizi sergileyebilir ve markanızı tanıtabilirsiniz. WiX Temel İşletme Premium Paketi ile online randevu/ rezervasyon verebilir, online satış yapabilir ve güvenli ödeme alabilirsiniz. Bu pakette ilk pakete ek olarak 20 GB barındırma alanı ve e-ticaret için gerekli bütün alt yapı olanağını sunuluyor. WiX paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Statik ip hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Bizim Hesap Online Ön Muhasebe Programı detaylı bilgi için tıklayın.

​​​
​​​​
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 12 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​ 
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 10 TL devre hazırlama ücreti, kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Kablosuz Modemi aylık 8 TL taksitle 24 ay boyunca ödeyerek alabilecektir.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü (HGW) modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir.
 • Güvenli Paketim ile 24 ay boyunca 5 lisans McAfee Total Protection ürünü sunulmaktadır.
 • Güvenli Paketim ile yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve premium asistans paketi 24 ay taahhüt süresi boyunca hediyedir. Sigorta kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • WiX Standart Premium Paketi içerisinde: 2GB Bandwidth, 3GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 30 Dakikalık Video Yükleme, 500 TL değerinde Google Reklam Kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları yer alıyor.
 • WiX Temel İşletme Premium Paketi içerisinde: Online ödeme alma, sınırsız bandwidth, 20GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 5 Saatlik Video Yükleme, Google Analytics, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 500 TL Google reklam kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları, Site Trafiğini Güçlendirme yer alıyor.
 • ALO Paket tercih eden müşterilerimize, taahhüt süresi boyunca aylık 14,90 TL sabit ücret ve seçtiği konuşma paketi faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu aşağıdaki gibidir:

  ALO paket ile ilgili ücretlendirme tablosu
  Paket İsmi Kampanyalı Fiyat Tarife Ücreti Aylık İndirim Bedeli İndirim Süresi
  Alo Paket Aylık Sabit Ücret 14,9 ₺ 18,0 ₺ 3,1 ₺ 30 Ay
  Alo Paket 250 4,9 ₺ 18,0 ₺ 13,1 ₺ 30 Ay
  Alo Paket 500 6,9 ₺ 34,0 ₺ 27,1 ₺ 30 Ay
  Alo Paket 1000 11,9 ₺ 48,0 ₺ 36,1 ₺ 30 Ay
  Alo Paket Limitsiz 24,9 ₺ 38,0 ₺ 13,1 ₺ 30 Ay
 • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın​​​​​​.
​​​​​