Modemle birlikte Multi Wifi ürününü avantajlı fiyatlara alın, internet modeminizin sinyal gücünü artırın. Ofisinizin her noktasından hızınız düşmeden internete bağlanmanın konforunu yaşayın!​​​​

​​​​​​
Taksitli Modem ve Multi Wifi Repeater Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
24 Ay Tak​sitle 12 ay Taksitle
Modem ve Multi wifi 17 TL 34 TL
​​​​
​​
  • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya mevcut Türk Telekom Kurumsal internet abonelerine açıktır.
  • Ürün (Modem ve Multi Wifi Ürünü) taksit süresi bitmeden internet erişim hizmeti aboneliğinin iptali durumunda ürün taksitlerine ilişkin olarak, kalan taksit tutarı oluşacak son internet faturanıza yansıtılır.
  • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini 444 5 444 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde verilen modemde ve multi wifi ürününde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, Türk Telekom sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.

Airties marka multi-wifi kullanım kılavuzu indirmek için tıklayın.​​

Taahhütnameyi indirmek için tıklayınız. ​​​​

​​​​

Kampanyaya başvurmak için size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın! ​​​

​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​