Kronik Hastalık Takibi

Kronik Hastalık Takibi

İzlenmesi ve koruyucu kontroller yapılması gereken hastaların zamandan ve mekandan bağımsız 7 gün 24 saat takip edilebilmesi sağlanır.

Kronik Hastalık Takibi

​​​ İzlenmesi ve koruyucu kontroller yapılması gereken hastaların zamandan ve mekandan bağımsız 7 gün 24 saat takip edilebilmesi sağlanır.
  • İşinize en uygun IoT çözümlerini öğrenmek ve daha fazla bilgi için size en yakın Türk Telekom ofisine gelebilir veya satış temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.
  • Türk Telekom uzaktan hasta takip çözümleri ile kronik hastaların (diyabet, yüksek tansiyon, kronik kalp rahatsızlıkları, aritmi, koroner damar rahatsızlıkları) yanı sıra evde bakım gerektiren, taburcu edilen veya acil tıbbi yardım sonrası izlenmesi ve koruyucu kontroller yapılması gereken hastalar zamandan ve mekandan bağımsız 7 gün 24 saat takip edilebiliyor.
  • Türk Telekom hasta takip çözümlerine bağlı katma değerli servisler ile hastalara ve yakınlarına düzenli bilgilendirmeler yapılması, acil durumlarda kişiye ve yakınlarına ulaşılması ve ihtiyaç duyulduğunda adrese ücretsiz ambulans yönlendirilmesi mümkündür.

İlginizi Çekebilir